REKLAMAJACOBS - ZIARNA - BANER GŁÓWNY (01-15.10.2019)
Supermarket sieci Kaufland w Warszawie

Supermarket sieci Kaufland w Warszawie (materiały własne)

Już blisko 100 tysięcy użytkowników telefonów i tabletów pobrało darmową aplikację mobilną Kauflandu. Sieć wprowadziła ją w połowie września. Operator rozwija funkcjonalności swojej aplikacji, której użytkownicy otrzymają możliwość kupowania uczestniczenia w promocjach i będą mogli kupować wybrane produktów po specjalnych cenach.

REKLAMA

Aplikacja została stworzona w odpowiedzi na oczekiwania i rosnące zainteresowanie klientów informacjami przekazywanymi za pomocą urządzeń mobilnych. Aplikację mogą ściągać użytkownicy smartfonów z systemem iOS lub Android.

Aplikacja umożliwia łatwy i szybki dostęp do oferty handlowej sklepów Kaufland oraz do bogatej bazy przepisów – pomocnych w urozmaiceniu domowego menu. Dodatkowo aplikacja zawiera wyszukiwarkę marketów oraz funkcję Feedback. Dzięki tej ostatniej klienci mogą przesłać wszelkie sugestie i komentarze bezpośrednio do Centrum Obsługi Klienta. Ponadto aplikacja oferuje m.in. funkcję tworzenia listy zakupów, dzięki której produkty mogą zostać w prosty sposób umieszczone w zestawieniu. Przygotowana lista zakupów może być dowolnie organizowana, można się nią także dzielić z przyjaciółmi lub rodziną.

Od 24 listopada użytkownicy aplikacji Kaufland będą mogli kupić „Artykuł Niespodziankę”. Co tydzień będzie to inny produkt w bardzo atrakcyjnej cenie, adresowany wyłącznie dla posiadaczy aplikacji. Aby skorzystać ze zniżki na zakup ceny produktu, przed jego zeskanowaniem na sklepowej kasie klient musi pokazać kasjerowi zdjęcie „artykułu” w swoim smartfonie.

Firma Kaufland zarządza w Polsce siecią ponad 200 supermarketów.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 2
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony