REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-31.07.2020)

BRANŻA PO GODZINACH

 

22 listopada 2019, 13:42

Dom towarowy Harrods

Dom towarowy Harrods (fot. Pixabay CC0)

Firma Apple od jakiegoś czasu prowadzi dyskretne próby z mutacją swojego serwisu Apple Music, przeznaczonego dla sieci handlowych. Jak ustalił The Wall Street Journal, testy prowadzone były m.in. w domu towarowym Harrods oraz sklepach Levi Strauss – informuje portal PYMNTS.com.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

Amerykański gigant technologiczny nawiązał współpracę z firmą PlayNetwork, która specjalizuje się z sprzedaży muzyki dla celów komercyjnych. Wspólnie pracują nad serwisem Apple Music for Business. Usługa była przez kilka tygodni testowana m.in. w londyńskim domu towarowym Harrods, dla którego opracowano specjalną playlistę, zawierającą kombinację muzyki ambient, klasycznej, eksperymentalnej i elektronicznej. Przy ruchomych schodach ustawiono ekrany zachęcające klientów Harrodsa, by posłuchali muzyki z Harrods Playlist w serwisie Apple Music.

Serwis Apple Music for Business po sześciu miesiącach funkcjonowania ma już 25 zarejestrowanych użytkowników. Gdy ich konta zostaną w pełni implementowane, muzyka z serwisu będzie docierać do ponad 10 tys. sklepów. Amerykański koncern na obecnym etapie koncentruje się na sieciach liczących co najmniej 100 placówek, ale planuje udostępnienie serwisu także mniejszym detalistom.

Źródło: pymnts.com

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony