REKLAMAKongres Rynku FMCG 2019 - Baner Główny (maj 2019)

(Fot. materiały prasowe)

Dostępna w 28 krajach marka pasztetów Argeta wchodzi na polski rynek. Oficjalnym dystrybutorem produktów jest  Wytwórnia Octu i Musztardy w Parczewie.

REKLAMAKongres Rynku FMCG - Belka w artykułach (kwiecień - maj 2019)

Pasztety mięsne Argeta można kupić m.in. w takich krajach jak Słowenia, Austria, Szwajcaria, Macedonia, Bośnia i Hercegowina oraz w Kosowie i Chorwacji. Według danych Nielsena odnoszącego się do sprzedaży detalicznej, we wrześniu 2018 roku Argeta została numerem 1 wśród pasztetów mięsnych w Europie.

Przedstawiciele marki zapewniają, że pasztety Argeta przełożą się na zwiększenie wartości koszyków zakupowych. Powołują się na badanie rynkowe, z których wynika, że 86% konsumentów podoba się smak prowadzącego indeksu Argety, a 83% jest gotowych go kupić. Połowa pytanych kupiłaby go oprócz swoich zwyczajowych zakupów, co oznacza większy obrót dla sklepu i lepszą marżę na cm kw.

Pasztety mają dobry smak, łatwo się smarują, powstają na bazie wysokiej jakości mięsa, naturalnych przypraw i olejów roślinnych. Nie ma w nich konserwantów, sztucznych barwników, sztucznych wzmacniaczy smaku oraz glutenu.

Wprowadzeniu marki na rynek towarzyszyć będzie intensywne wsparcie reklamowe. Według przedstawicieli Argety informacja o nowości dotrze do 80% polskich konsumentów.

- Cieszy nas, że wymagającym polskim konsumentom możemy zaoferować produkt tak wysokiej jakości. Argeta jest prowadzącym na rynkach w Europie pasztetem mięsnym, co zawdzięcza naturalnym składnikom i doskonałemu smakowi oraz konsystencji. Badania konsumenckie wykazały, że możemy być całkowicie pewni, że polscy konsumenci polubią Argetę i będą ją kupować – komentuje Matej Hojnik, dyrektor WOM Parczew.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 5

 • 4
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (2)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
do góry strony