REKLAMATZMO - Bella - Baner Główny (28.05- 11.06.2020)

Należąca do Grupy Canpack, spółka Canpack, kontynuuje ekspansję zagraniczną. Producent aluminiowych puszek napojowych ruszył właśnie z nową inwestycją w Czechach, która będzie obsługiwać należącego do Grupy Asahi browar Plzeňský Prazdroj. Przypomnijmy, że do japońskiego koncernu browarniczego należy także Kompania Piwowarska.

REKLAMAFPP/CALPE_belka w artykulach_28.05-04.06.

(Kompania Piwowarska)

Canpack zainwestuje w nową fabrykę aluminiowych puszek w miejscowości Stříbřo, położonej w kraju pilzneńskim w zachodnich Czechach. W zakładzie uruchomiona zostanie linia produkcyjna, która będzie obsługiwać moce produkcyjne należącego do Grupy Asahi browaru Plzeňský Prazdroj, właściciela marki Pilsner Urquell, oraz innych klientów w regionie. Nowa inwestycja zwiększy zdolności produkcyjne firmy do około 25 miliardów puszek rocznie.

- Ten najnowocześniejszy zakład jest rezultatem wieloletniej, strategicznej współpracy Asahi i Canpack. Wykorzystując nasz elastyczny model biznesowy, chcemy zaoferować browarowi Plzeňský Prazdroj oraz naszym licznym klientom w Europie innowacyjne i przyjazne środowisku opakowania, najwyższą jakość, a także doskonałość operacyjną – podkreśla Stephen McAneny, wiceprezes i dyrektor handlowy firmy Canpack.

Grupa Canpack jest globalnym producentem aluminiowych puszek napojowych, opakowań dla przemysłu spożywczego i chemicznego oraz butelek i zamknięć koronowych. Firma, z siedzibą w Krakowie (Polska) zatrudnia około 8000 osób na całym świecie i prowadzi operacje w 19 krajach.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAB-BIO lody - Half Page (21.05.-04.06.2020 r.)
do góry strony