REKLAMAKORAL - Bracia Koral - Rożek - Baner Główny (od 29.05.2020 )
Grupa Auchan opublikowała wyniki finansowe za I półrocze br. Jej przychody wzrosły o 3,4 proc. w stosunku do pierwszych sześciu miesięcy 2012 roku i wyniosły 23,1 mld euro.
REKLAMAFPP/CALPE_belka w artykulach_28.05-04.06.

Zysk netto przypadający na akcjonariuszy wzrósł o 33,7 proc. i osiągnął 317 mln euro. Auchan zanotował spadek przychodów o 2,9 proc. w Europie Zachodniej, natomiast w Europie Środkowo-Wschodniej i Azji wzrosły one o 14 proc. Poziom inwestycji Grupy zwiększył się o 5,8 proc., osiągając wartość 654 mln euro (410 mln euro zainwestowano w hipermarkety, a 140 mln euro w nieruchomości). W sprawozdaniu finansowym firma podkreśla tempo ekspansji w Rosji – w sześć miesięcy br. otworzyła trzy hipermarkety, pięć supermarketów, dwa centra handlowe oraz dokonała rebrandingu 16 hipermarketów Real na Auchan.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 25% - Half Page (kwiecień - maj 2020)
do góry strony