REKLAMAPartner Logistic - baner główny (18-31.05.2020 r.)
Hipermarket Auchan w Łomiankach

Hipermarket Auchan w Łomiankach (materiały własne)

Sieć Auchan Retail Polska, która zarządza w Polsce ponad 100 hiper- i supermarketami zapewnia, że duża powierzchnia sprzedaży sklepów oraz duża liczba kas pozwala obsługiwać większą liczbę klientów w tym samym czasie, przy równoczesnym zachowaniu limitów określonych w najnowszym rozporządzeniu. To zapewnia płynność sprzedaży oraz bezpieczne warunki zakupów. Jednocześnie operator poinformował, że wprowadził nowe godziny otwarcia, zapraszając klientów już od godz. 6.30 rano.

REKLAMANutrend - ISODRINX - belka w artykułach (28.05 - 02.06.2020)

Przedstawiciele sieci Auchan podkreślają, że „od początku trwania kryzysu koronawirusa najważniejsze dla Auchan jest zapewnienie bezpieczeństwa i zdrowia dla pracowników i klientów. - Mobilizacja i zaangażowanie pracowników w tym czasie zasługuje na najwyższe uznanie - mówi Gerard Gallet, dyrektor generalny Auchan Retail Polska.

- Nasze sklepy mają dużą powierzchnię sprzedaży i dysponujemy dużą liczbą kas, w związku z tym klienci mogą dokonywać zakupów płynniej i szybciej, w bezpiecznych warunkach. Nowe godziny otwarcia sklepów od 6.30  to dodatkowa opcja, dla tych klientów, którzy preferują poranne zakupy. Przypominamy również, że można ich dokonywać także w godzinach popołudniowych i wieczornych, w których obserwujemy mniejszą liczbę klientów. Wierzymy, że przy zapewnionej wysokiej liczbie kas i dużych powierzchniach naszych sklepów, wszystkie wprowadzone rozwiązania pozwolą klientom na dokonywanie  zakupów sprawnie i w bezpiecznych warunkach – podkreśla Gerard Gallet.

 

Jednocześnie francuski operator poinformował, że w związku z nałożeniem  z dniem 1 kwietnia nowych ograniczeń na branżę handlową, firma zweryfikowała przyjęte na czas epidemii procedury obowiązujące w sklepach sieci w całej Polsce, wprowadzając dodatkowe rozwiązania:

- Wyznaczono nowe godziny otwarcia wszystkich sklepów tj. od 6.30 do 21.00, a w niedziele handlowe od 6.30 do 20.00, aby zaoferować klientom więcej czasu na dokonywanie bezpiecznych zakupów;

- W godzinach od 10.00-12.00 w sklepie są przyjmowane i obsługiwane tylko osoby 65+;

- Podkreślając ważną rolę służb sanitarnych w obecnej sytuacji, wprowadzono dla nich pierwszeństwo w zakupach

- Dostępność rękawiczek jednorazowych oraz płynów dezynfekujących, tak dla klientów, jak

i pracowników, sieć wprowadziła od samego początku trwania pandemii; każdy sklep zapewnia ich stałą dostępność

- Nieustannie, od chwili ogłoszenia zagrożenia koronawirusem, Auchan prowadzi kampanię informacyjną skierowaną zarówno do klientów, jak i pracowników, podkreślając wagę przestrzegania zasad higieny.

 

Obecnie firma Auchan zarządza w Polsce siecią ok. 110 sklepów. 74 z nich to hipermarkety w dwóch formatach: 10-18 tys. mkw. powierzchni sprzedaży (klasyczne) oraz 5-10 tys. mkw. powierzchni sprzedaży (kompaktowe). Operator prowadzi także 33 supermarkety Auchan Supermarket mamy 33 sklepy, to placówki o powierzchni od 1000 mkw. do 2000 mkw. powierzchni handlowe. Francuska firma rozwija także sieć sklepów convenience. Obecnie pod logo Moje Auchan ma pięć sklepów. Moje Auchan, to typowy sklep osiedlowy o powierzchni od 500 do 1000 mkw. Na terenie Warszawy i okolic w sklepach Moje Auchan, Klienci mogą odebrać zamówienia złożone elektronicznie przez sklep internetowy AuchanDirect.pl.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 13

 • 12
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (8)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Adamek 8 miesiąc temu

  ~Agat Tak się pozbędą nadwyżke pracowników bez zwolnień z ich strony.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Agat 7 miesiąc temu

  Auchan właśnie wspomniał o premii za kwiecień w podzięce za pracę.. Będzie to - zwiększenie obowiązków pracowników hali. Wybrane osoby (czytaj: wszyscy) z działów przemysłowych i spożywczych zostaną przeszkoleni na kasy do płatności bezgotówkowych (na razie tylko takie). Więc teraz pracownik hali będzie leciał na kasy gdy zajdzie taka potrzeba (potrzeby będą zawsze bo rezygnują w z lizingu). Informacja ta została poda pracownikom tak jak zwykle w tej firmie - bo wiecie: korono wirus, kryzys, nie wiadomo co będzie z pracą, będą zwolnienia, trzeba szanować pracę, gdzie indziej zwalniają, będzie bezrobocie ...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~gija888 6 miesiąc temuocena: 100% 

  Tak - pewnie że tak, jeszcze brakuję żeby od 4-tej rano były czynne. Tylko kto przyjdzie do pracy? Nikogo się nie pytają, z nikim nie rozmawiają, w centrali sobie tak wymyślą a my mamy chodzić i pracować, jeszcze teraz kiedy takie czasy. Niech sobie sami przyjdą z biur pracować na sklep.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kent 5 miesiąc temuocena: 100% 

  Tak pani dyrektor pozwoliła wpuszczać ile wlezie i zwaliła na seniora dyżurnego pewnie. Pracowników przerzuca z działów przemysłowych na działy spożywcze bo chce się ich pozbyć. Zero szacunku dla pracowników jak i klientów liczy się tylko wynik. Centrala w końcu może się obudzi i tyranie tej pani zakończy.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Mejk 4 miesiąc temuocena: 100% 

  KENT DLACZEGO NIE PISZESZ O WPUSZCZANIU WIĘCEJ OSÓB NIŻ JEST DOZWOLONE DO KOMORNIK WCZORAJ? CHĘĆ ZAROBKU JEST WIĘKSZA NIŻ ZDROWY ROZSĄDEK TAKIEJ JEDNEJ PANI.

  oceń komentarz
 • ~Paweł 3 miesiąc temuocena: 100% 

  W Kielcach w Auchanie jest czysto i jest dobre powietrze. Duże odległości między regałami, dużo kas. Jeden z najlepszych supermarketów.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kent 2 miesiąc temuocena: 100% 

  To zależy od sklepu ale fakt w niektórych sklepach (np. Komorniki) tak oszczędzają przez (kontrolera /dyrektora), Sprzęt jest z lat 90-tych dopiero się jak nie daje naprawić wymieniają na nowy. Zapchane kanalizy, brak ciepłej wody, wyłączone klimatyzacje, brak ogrzewania. itp . Jak się czyta że dbają o klienta i pracownika to jakby być z innej planety.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Zen 1 miesiąc temuocena: 67% 

  Nie ma bardziej brudnych sklepów od Auchan, wyposażenie 30letnie, zero wentylacji i przewiewu skutecznie odrzucają mnie od zakupów u nich

  oceń komentarz
REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 25% - Half Page (kwiecień - maj 2020)
do góry strony