REKLAMADziugas_banner główny_12.05. - 12.06.

(wiadomoscihandlowe.pl)

– Jeśli zostałeś poddany kwarantannie, poinformuj nas o tym w polu “Instrukcje dla dostawcy” podczas składania zamówienia online – prosi swoich klientów e-sklep z żywnością Auchan Direct. Aby zminimalizować ryzyko zakażenia koronawirusem kurierzy nie wnoszą zakupów do domu i nie przyjmują gotówki.

REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 25% - Belka w artykułach (kwiecień - maj 2020)

Internetowe sklepy spożywcze przeżywają obecnie oblężenie. Nie inaczej jest w Auchan Direct. Sklep zaznacza, że telefoniczny kontakt z biurem obsługi klienta może być utrudniony ze względu na dużą ilość połączeń i zachęca do kontaktu za pomocą wiadomości email. W konkurencyjnych sklepach dostarczających zakupy spożywcze: Frisco, Tesco i Carrefourze również trudno jest znaleźć bliski termin dostawy.

Auchan Direct informuje klientów, że w związku z dużym zainteresowaniem zakupami spożywczymi dostępność terminów dostaw może być utrudniona. – Robimy wszystko, aby sukcesywnie pojawiały się nowe terminy dostaw. Pragniemy zapewnić, że już złożone zamówienia realizowane są zgodnie z planem – podaje w komunikacie e-sklep z żywnością. Sieć informuje również, że z myślą o bezpieczeństwie klientów i dostawców postanowiła akceptować wyłącznie płatności online. Dodatkowo dostawcy nie wnoszą zakupów do lokalu, a jedynie pozostawiają pod drzwiami. 

„Apelujemy do Państwa o ostrożność oraz zachowanie bezpiecznej odległości min. 1 metr w stosunku do kierowców. Jeśli zostałeś poddany kwarantannie, poinformuj nas o tym w polu “Instrukcje dla dostawcy” podczas składania zamówienia online” – prosi Auchan Direct.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 8

 • 5
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 3
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Betibeti 1 miesiąc temu

  Działanie sklepu Auchan online - Brak terminów od 2 dni .Robisz zamówienie i za 1h ponawiasz próbę i zamówienie zostaje pomniejszone o niektóre towary jak również brak nadal terminów. Można tak robić cały czas zakupy i zmieniają się towary z twojego koszyka zamówień. Zrobione zakupy powinny czekać w kolejce !!!

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMA
do góry strony