REKLAMADziugas_banner główny_12.05. - 10.06.
Hipermarket Auchan w Piasecznie

Hipermarket Auchan w Piasecznie (Auchan Polska)

W związku z ogłoszonym przez polski rząd stanu epidemii, Auchan Retail Polska wprowadza kompleksowe rozwiązania, które zapewnić mają ochronę zdrowia i bezpieczeństwo pracowników oraz klientów wszystkich sklepów sieci w Polsce. Równocześnie firma podejmuje działania, które pozwolą na utrzymanie ciągłości sprzedaży sieci oraz zachowanie niskich cen. Firma podkreśla, że podjęte działania są wprowadzane „w trosce o siłę nabywczą klientów w tej wyjątkowej i trudnej sytuacji”.

REKLAMANutrend - MAGNESLIFE LIQUID - belka w artykułach (03-08.06.2020)

Auchan Retail Polska wdraża wszystkie niezbędne procedury i rozwiązania, które mają na celu ochronę zdrowia i bezpieczeństwa pracowników oraz klientów. Firma podkreśla, że wszystkie wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia i Ministerstwa Rozwoju są stale monitorowane i na bieżąco wprowadzane w życie w wewnętrznych procedurach i przyjętym przez firmę planie działań. Za jego koordynację odpowiada specjalnie powołany zespół.

Podjęte przez firmę działania skupiają się na realizacji trzech zasadniczych celów. Po pierwsze zapewnieniu każdemu z pracowników i klientów sklepów ochrony, poprzez udostępnienie niezbędnych środków higieny i wprowadzenie specjalnych zasad bezpieczeństwa oraz rozwiązań organizacyjnych, które pozwalają na funkcjonowanie sklepów w możliwie jak najlepszych, zapewniających bezpieczeństwo warunkach.

Drugi cel to, zapewnienie pracownikom i klientom dostępu do kluczowych informacji - z myślą o edukacji na temat zasad higieny i bezpiecznego zachowania w sytuacji powszechnego zagrożenia, zmniejszenia niepokoju i rozwiania najczęstszych obaw, a także uwrażliwienia na kwestię wspólnej odpowiedzialności, wynikającej  z faktu dzielenia wspólnych przestrzeni.

Operator wdraża także plan ciągłości działania firmy, tak by zagwarantować klientom optymalną jakość usług, zwłaszcza w zakresie dostępności produktów, ze szczególną dbałością o zachowanie niskich cen.

KLIKNIJ I PRZECZYTAJ TAKŻE:

W ramach podjętych przez Auchan Retail Polska działań:

● W sposób ciągły zapewniona jest na terenie sklepów i w pomieszczeniach pracowniczych dostępność środków dezynfekujących wraz z instrukcjami ich prawidłowego użytkowania; dezynfekcji poddawane są także koszyki i wózki zakupowe; wzmocniono serwis sprzątający; klientom na czas pobytu w sklepie oferowane jest przy wejściu użycie rękawiczek jednorazowych, dostępny jest też płyn dezynfekujący;

● W punktach sprzedaży tradycyjnej i punktach obsługi klienta wyznaczono taśmami strefę bezpieczeństwa o szerokości 1-1,5 m;

● Dla uniknięcia tworzenia się skupisk wprowadzona została zasada nieotwierania kas położonych obok siebie;

● Kasy zostały wyposażone w ścianki ochronne wykonane z poliwęglanu; pracownicy kas dysponują płynami dezynfekującymi, rękawiczkami ochronnymi oraz otrzymali wytyczne dotyczące ograniczenia komunikacji z klientem do niezbędnego minimum;

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 23

 • 17
  BARDZO PRZYDATNY
 • 2
  PRZYDATNY
 • 3
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (9)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Agata 9 2 miesiące temu

  Wczoraj w komornikach tak się rozpędziła w gonieniu wyniku że wpuściła 200 zamiast 126 klientów. Maseczek nie ma a przyłbic brakuje... znaczy się wszystko leży w personalnym i czeka...??? żeby nie zabrakło dla administracji gdyby musieli zejść na sklep Masakra

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~2 8 2 miesiące temuocena: 100% 

  Auchan Komorniki pracownik się tu nie liczy Nie ma dla pracowników maseczek, nie ma dla każdego pracownika na zmianie osłon na twarz .

  oceń komentarz
 • ~Tedek 7 2 miesiące temuocena: 88% 

  Te pleksje są za wąskie żeby kogoś chroniły. Wszystko zależy od sklepu. W Auchan Komornikach bardzo powoli wprowadzają zabezpieczenia udając że nic się nie dzieje. A pani dyrektor twierdzi że pracujemy tyle z klientami że się na pewno już uodporniliśmy na wszelkie wirusy i życzy żebyśmi się nie zarazili. Na wszystkim osczedzają a najwięcej na pracownikach.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~juwi 6 2 miesiące temuocena: 22% 

  hej Auchan dzial już w temacie korona wirusa od jakiegoś czasu a teraz wydało oświadczenie. środki ochrony pracownikom zapewniło już wcześniej i działają nadal nad nowymi aby zapewnić pracownikom bezpieczeństwo. ja jako pracownik czuję się dobrze bo widzę starania i rezultaty podjętych działan, które zapewniają spore bezpieczeństwo pracownikom. dziękuję Auchan

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Hanys 5 2 miesiące temuocena: 100% 

  Piszecie o powieszchni sklepowej ale na magazynach tych sklepów już tak fajnie nie jest.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Diuns 4 2 miesiące temuocena: 100% 

  Nie, nie teraz. To już funkcjonuje w marketach Auchan od dłuższego czasu- niektóre rozwiązania. Tylko sieć co chwilę nie wydaje komunikatów prasowych a działa.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~A 3 2 miesiące temu

  Ha ha ha

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kupiec 2 2 miesiące temuocena: 75% 

  A jak to się ma do kolejek przy kasach. Tylko ograniczenia ilości ludzi w sklepach w zależności od powierzchni i "zmuszanie" ludzi do robienia szybkich zakupów niezbędnych do podstawowego funkcjonowania da jakiekolwiek efekty ochronne dla nas wszystkich. Czy szefostwo ma plan żeby ograniczyć ludzi którzy przychodzą do sklepu w celach towarzysko spacerowych?Przenoszenie pracowników na nocne zmiany to jest naprawdę rozwiązanie na chwilę a tu trzeba długofalowego rozwiązania.

  oceń komentarz
 • ~BigDeal 1 2 miesiące temuocena: 57% 

  Dopiero teraz? Zarząd do dymisji.

  oceń komentarz
REKLAMA
do góry strony