REKLAMAKORAL - Baner Główny - Rożek Duo (19-24.05.2019)

Auchan Retail France poinformował, że testuje aplikację mobilną, która umożliwi klientom samodzielne skanowanie produktów i płacenie za zakupy za pośrednictwem smartfonów. Aplikacja nazywa się „Rapid'Auchan”.

REKLAMAKongres Rynku FMCG - Belka w artykułach (kwiecień - maj 2019)

(Źródło: auchan.fr)

System został opracowany we współpracy z firmą Budgetbox, zajmującą się marketingiem cyfrowym, oraz LyFPay, właścicielem mobilnej aplikacji płatniczej. Usługa będzie zintegrowana z aplikacją MyAuchan.

Rapid'Auchan ma przyciągnąć młodych konsumentów miejskich, świetnie obeznanych ze smartfonami, którzy chętnie zaoszczędzą czas poświęcony na zakupy. Na razie serwis jest w fazie eksperymentów i nie został jeszcze udostępniony szerokiej publiczności.

Analogiczna aplikacja AuchanSpeedy, opracowana we współpracy z firmą Mastercard, została wdrożona w marcu br. przez włoski oddział Auchan Retail.

Źródło: auchan.fr

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 2
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony