REKLAMAPURELLA - SuperShots - Baner Główny (od 13 lipca)

PRZEMYSŁ I PRODUCENCI

BRANŻA PO GODZINACH

 

11 listopada 2019, 13:15

Kalendarze adwentowe dla zwierząt

Kalendarze adwentowe dla zwierząt (Hatchwells)

W sklepach sieci Auchan w Polsce pojawiły się kalendarze adwentowe dla psów, kotów, chomików i innych zwierząt domowych. Wygospodarowano na te produkty całe osobne stoisko. Wielu klientów sieci jest tym mocno zaskoczonych.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

Czekolada, którą zwykle można znaleźć w kalendarzach adwentowych, to dla psów trucizna, a zatem w produktach dedykowanych dla tych zwierząt użyto m.in. jej substytutu - karobu. Nie to wywołało jednak największe zdziwienie u internautów, lecz sam fakt połączenia religii ze zwierzętami - czytamy w "Dzienniku Zachodnim".

- Komercja sięgnęła dna. Kocham naszych braci mniejszych. Mam psa i kota z adopcji, ale adwent jest zarezerwowany dla moich przeżyć religijnych - napisał jeden z użytkowników facebookowej grupy "Katowice i okolice. Tu żyję", na której opublikowano zdjęcia stoiska z kalendarzami w Auchan. - Czego to już na potrzeby handlu się nie wymyśli...? Wg mnie to adwent tyczy się tylko i wyłącznie ludzi - czytamy w innym komentarzu.

Nie brakuje jednak bardziej wyważonych komentarzy, popierających inicjatywę, a także deklaracji o zamiarze kupna kalendarza adwentowego dla własnych zwierząt.

Co ciekawe, jeden z producentów kalendarzy dla zwierząt sprzedawanych w Auchan, firma Hatchwells, w swojej ofercie posiada znacznie więcej sezonowych produktów dedykowanych małym podopiecznym. Hatchwells sprzedaje m.in. wielkanocne jaja dla koni, karobowego mikołaja, pudding czy nawet placki z owocami dla psa. Do tego dochodzą przekąski w kształcie gwiazdek czy choinek.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony