REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-30.06.2020)

Sieć Auchan Retail Polska otworzyła 7 czerwca br, w warszawskiej dzielnicy Wilanów swój pierwszy franczyzowy sklep osiedlowy pod szyldem Moje Auchan. To przełom w rozwoju francuskiej firmy w Polsce, która stawiała dotychczas na rozwój w formatach hiper- i supermarketów. Sklepy convenience, które działają w ramach struktur sieci od 2017 r. to szansa na zbudowanie kolejnej nogi biznesu, a franczyza ma cały proces przyspieszyć.

REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 25% - Belka w artykułach (kwiecień - maj 2020)
Gérard Gallet, dyrektor generalny Auchan Retail Polska

Gérard Gallet, dyrektor generalny Auchan Retail Polska (Auchan Polska)

Jak zapewniają władze Auchan, firma proponuje potencjalnym «partnerom wiedzę ekspercką oraz bliskie towarzyszenie. Gwarantuje także zaangażowanie win-win oraz trwałe relacje oparte na zaufaniu, aby proponować klientom handel” na zupełnie nowym poziomie. Firma chce mocno postawić na szkolenia oraz w zindywidualizowane towarzyszenie partnerom, tak aby rozwijać handel nowej generacji w Polsce

Francuski operator ma ambitny plan i chce, aby zaproponowane rozwiązania stały się punktem odniesienia dla franczyzy na polskim rynku. Opierając się min. na wiedzy i doświadczeniach z innych krajów Auchan, w których ten model rozwoju funkcjonuje od ponad 30 lat, Auchan Retail chce zaproponować swoim partnerom atrakcyjne i skuteczne modele handlowe, czyli sklepy osiedlowe Moje Auchan, supermarkety pod szyldem Auchan Supermarkety i hipermarkety Auchan.

- To nowa karta w naszej strategii rozwoju w Polsce. Doceniamy doświadczenie naszych partnerów w ramach franczyzy. Chcemy pokazać siłę marki Auchan oferując naszym partnerom szkolenia i towarzyszenie w rozwoju. Nasze mocne strony to przede wszystkim oferta wspaniałych produktów świeżych oraz wyselekcjonowane produkty marki własnej Auchan. Oczywiście nasi franczyzobiorcy skorzystają z naszego wizerunku cenowego, uznanego w Polsce od lat. Oferujemy również serwis wysokiej jakości dostosowany do ich potrzeb, tak aby jeszcze lepiej zmieniać życie naszych klientów - mówi Gérard Gallet, dyrektor generalny Auchan Retail Polska.

Moje Auchan w Wilanowie oferuje przede wszystkim gamę produktów wyselekcjonowanych pod kątem lokalnego klienta. To koncept handlowy sklepu osiedlowego o powierzchni handlowej 450 mkw., oferujący gamę produktów do 10 000 referencji. Sklep ten proponuje również szerokie usługi takie jak: bistro MaTable, możliwość kopiowania i drukowania dokumentów.

Sklep Moje Auchan w Wilanowie, Aleja Wilanowska nr 89 jest otwarty od poniedziałku do piątku od 7.00 do  22.00. W handlowe niedziele sklep działa od 9 do 21.00.

Auchan Retail Polska to znana, handlowa firma o francuskich korzeniach. W Polsce działa od 1996 roku. Po 23 latach Auchan to firma multi-formatowa prowadząca działalność w hipermarketach, supermarketach, sklepach osiedlowych oraz w handlu elektronicznym.

Obecnie Auchan w Polsce zarządza 76 hipermarketami (w tym 2 we franczyzie z Grupą Schiever), 28 supermarketami Auchan supermarket oraz 5 sklepami osiedlowymi pod szyldem Moje Auchan. Firma prowadzi również działalność handlową w internecie pod szyldem Auchan Direct – serwis działa na terenie Warszawy i okolic.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 15

 • 13
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~qwerty 1 11 miesięcy temuocena: 50% 

  To jest Mokotów a nie Wilanów; ulica nazywa się Aleja Wilanowska

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 25% - Half Page (kwiecień - maj 2020)
do góry strony