REKLAMAPRIM - KABANOS - BANER GŁÓWNY - (05.07 - 03.10.2019)

Koncern ogłosił w ubiegłym tygodniu, że autonomiczny pojazd dostawczy Amazon Scout wchodzi do regularnej służby. Po trwających kilka miesięcy testach, prowadzonych w okolicach kwatery głównej firmy w stanie Waszyngton, roboty rozpoczęły obsługę zamówień klientów południowej Kalifornii.

REKLAMAEDENRED - eBook - Belka w artykułach (16-24.09.2019)

(Źródło: Amazon)

Przez kilka ostatnich miesięcy robotyczne pojazdy Amazon Scout dostarczyły bezpiecznie tysiące przesyłek z produktami zamówionymi przez klientów, zamieszkałych w okolicach siedziby Amazona. Pojazdy skutecznie omijały wszelkie przeszkody – pojemniki na śmieci, deskorolki czy krzesełka ogrodowe – przetrwały też różne warunki pogodowe, od upałów, przez deszcz, aż po największą od dziesięcioleci burzę śnieżną, jaka nawiedziła stan Waszyngton.

Obecnie „niewielka liczba” pojazdów została skierowana do obsługi klientów z regionu Irvine w Południowej Kalifornii. Będą pracować od poniedziałku do piątku, od świtu do zmierzchu. Roboty będą obsługiwać zarówno przesyłki zamówione w ramach opcji dostaw tego samego dnia, jak i te z jednodniowym czy dwudniowym terminem dostawy. Będą działać autonomicznie, jednak początkowo towarzyszył im będzie Amazon Scout Ambassador.

Urządzenia i oprogramowanie do nich powstało w całości w laboratoriach firmy w Seattle. Firma podkreśla, że dzięki temu uniezależniła się od kooperantów, nie musi kupować części czy aktualizacji oprogramowania od podmiotów zewnętrznych, może też szybko i sprawnie testować prototypowe rozwiązania w zakresie hardware'u i software-u we własnych laboratoriach.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony