REKLAMAPartner Logistic - baner główny (14-29.02.2020 r.)

(Fot.materiały prasowe)

W związku z potężną awarią drukarek fiskalnych Delio produkowanych przez firmę Novitus sieć Multikino w ekspresowym tempie kupiła nowe urządzenia, dzięki czemu sprzedaż biletów i przekąsek odbywa się w jej kinach bez zakłóceń. Firma zdecydowała się nie czekać na pomoc serwisu od dostawcy drukarek uzasadniając to dobrem klientów.

REKLAMAPREMIUM ROSA - Belka w artykułach - 19.02. - 04.03

O tym, że w związku z awarią drukarek fiskalnych Delio sieć Multikino zakupiła nowe urządzenia, pisaliśmy już wczoraj. Dziś operator wydał oficjalny komunikat w tej sprawie. Przypomnijmy, że Multikino - podobnie jak tysiące innych punktów sprzedaży w całej Polsce - od 1 stycznia zmagało się z potężną awarią drukarek fiskalnych Delio, których producentem jest firma Novitus. Awaria dotknęła większość obiektów operatora. 

Multikino we współpracy z firmą LSI Software zainstalowało w swoich kinach drukarki Posnet Thermal OnLine, co pozwoliło na przywrócenie w dniu 3 stycznia normalnej sprzedaży – obecnie widzowie Multikina mogą kupować bilety na seanse filmowe, a także przekąski nie tylko przez stronę www i aplikację mobilną, ale również tradycyjnie na terenie kina.

- Mając na względzie dobro naszych klientów, nie chcieliśmy czekać na pomoc serwisu od dostawcy drukarek, które uległy awarii, dlatego natychmiast zdecydowaliśmy się na zakup nowego sprzętu. Jesteśmy bardzo wdzięczni firmie LSI Software za wsparcie i niezwykle sprawne działanie, które pozwoliło wznowić sprzedaż biletów na terenie naszych kin w ciągu doby od zaistnienia usterki. Nowe drukarki, które pojawiły się w naszych multipleksach, nie tylko umożliwiły nam już dziś normalną sprzedaż biletów w kasach, ale dodatkowo spełniają też standardy nakładane przez nowe regulacje prawne, które zaczną obowiązywać w czerwcu 2020 roku – wyjaśnia Mariusz Spisz, członek zarządu Multikino.

Dzięki szybkiej interwencji i sprawnemu działaniu już 2 stycznia w prawie wszystkich  kinach sieci Multikino niedziałające drukarki zostały wymienione na nowe (firma podkreśliła, że w kilku ostatnich lokalizacjach wymiana zakończy się w piątek wczesnym popołudniem). 

Nie wyobrażaliśmy sobie sytuacji, w której nasi widzowie nie będą w stanie zakupić biletów w trakcie rozpoczynającego się właśnie długiego weekendu, obfitującego w atrakcyjne premiery filmowe i pokazy przedpremierowe. Zapewnienie najwyższej jakości serwisu odpowiadającego oczekiwaniom naszych widzów jest dla nas absolutnym priorytetem – dodaje Spisz.


Obecnie pod szyldem Multikino działają 33 kina w 27 miastach Polski z łączną liczbą 267 ekranów. W maju 2019 roku sieć przejęła kina Cinema3D, powiększając tym samym liczbę lokalizacji do 45 z 322 ekranami w 37 miastach.
 

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 6

 • 4
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMABCC - Half Page
do góry strony