REKLAMATZMO - Bella - Baner Główny (28.05- 11.06.2020)

(fot. materiały prasowe HL Display)

Strona 2 z 3
REKLAMAFPP/CALPE_belka w artykulach_28.05-04.06.

Multivo™ to system zarządzania powierzchnią półki, dzięki któremu codzienna praca staje się szybsza i łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Podstawowym elementem planogramu jest face’ing, czyli „twarz” produktu umieszczona bezpośrednio przy krawędzi półki. Poprzez zastosowanie systemu push & pull możliwe jest automatyczne face’owanie wielu produktów, jest to szczególnie istotne, np. w tak kompleksowych kategoriach, jak ‘Zdrowie i Uroda’. W ten sposób półki zawsze wyglądają na idealnie zaopatrzone, a personel nie musi poświęcać dużej ilości swojego czasu w utrzymanie porządku na półkach.

Multivo™ zwiększa widoczność produktów, dzięki funkcji automatycznego face’owania, działającej przy pomocy zintegrowanego popychacza lub równie łatwej w użyciu funkcji ręcznego Pull-stripa™. Uchylne fronty systemu pozwalają na szybkie uzupełnienie towaru, a całą partię produktów można wsunąć w półkę za pomocą jednego ruchu ręki.

Główne korzyści Multivo™:

 • Automatyczne przesuwanie produktów na front półki, dzięki któremu pracownicy mogą zaoszczędzić czas.
 • Półki zawsze wyglądają na atrakcyjnie zaopatrzone.
 • Łatwiejsza i szybsza zmiana planogramu – osczędność co najmniej 80% czasu.

Multivo™ oferuje automatyczne face’owanie większej liczby produktów tego samego rodzaju, co ma ogromne znaczenie dla wzrostu sprzedaży. Jeden system zawiera funkcje automatycznego popychania i ręcznego przesuwania produktów, który może dotyczyć całej kategorii różnego rodzaju produktów.

Badania wykazały:

 • Zwiększenie sprzedaży impulsowej o 15-20%, ponieważ produkty zawsze są widoczne na przodzie półki.
 • Uniknięcie sytuacji braków produktowych na półkach.

Większym bratem Multivo™ jest Multivo™ Max, metalowy tray z popychaczami, dla produktów wymagających większej wytrzymałości. Rozwiązanie to ułatwia codzienną pracę oraz pozwala na osiągnięcie idealnego wyrównania produktów na przodzie półki, zapewniając korzyści w postaci ograniczenia czasu potrzebnego na utrzymanie porządku na półkach.

Multivo™ Max jest systemem, który idealnie sprawdza się w przypadku eksponowania paczkowanej, schłodzonej żywności na półkach. System ten jest kompatybilny z szyną Multivo™, która charakteryzuje się łatwą instalacją na półce. Szynę montuje się na froncie półki, dzięki czemu możemy sobie pozwolić na sprawną zmianę planogramu – nie ma potrzeby sięgania do tylnych części półek. Istnieje możliwość regulacji ścianek bocznych - od 110-250 mm, dzięki czemu system Multivo™ Max można z łatwością dostosować do różnych typów i rozmiarów opakowań. System pomaga również zmniejszyć ilość odpadów, dzięki wykorzystaniu zasady FIFO (umieszczając produkty z dłuższym terminem przydatności za tymi z krótszą datą ważności).

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (2)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Jendrula 2 7 miesięcy temu

  Proszę o naniesienie informacji, że jest to artykuł sponsorowany

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Pozhoga 1 7 miesięcy temuocena: 100% 

  A gdzie ostrzeżenie ,,artykuł sponsorowany" ?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMA
do góry strony