REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-30.06.2020)
Marek Moczulski, prezes Bakallandu

Marek Moczulski, prezes Bakallandu (fot. wiadomoscihandlowe.pl)

Na rynku bakali można jeszcze dużo zrobić – twierdzi Marek Moczulski, prezes Bakallandu. W przyszłym roku jego firma wprowadzi serię produktów do jednorazowej konsumpcji. Producent widzi dużą przyszłość przed tym segmentem. 

REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 25% - Belka w artykułach (kwiecień - maj 2020)

Zdaniem Marka Moczulskiego w przypadku bakalii nie ma potrzeby czyszczenia etykiety, natomiast w segmentach, gdzie produkty są bardziej przetworzone, jak budynie czy kisiele, trend czystej etykiety jest jak najbardziej wskazany.

Klęski żywiołowe, przymrozki, susze, to – zdaniem Marka Moczulskiego – czynniki, które w znacznym stopniu wpływają na podaż bakalii. Wystarczy jeden kataklizm w miejscu, gdzie skoncentrowane jest 80% światowej produkcji i ceny gwałtownie rosną – mówi prezes. I dodaje, że wyzwaniem dla rynku jest również rosnąca konsumpcja, która też powoduje wzrost cen.
 
Firma Bakalland w ostatnich kilku latach wydała ponad 80 mln zł na środki produkcji, unowocześnienie, automatyzację, magazynowanie. Jednocześnie kilkadziesiąt milionów złotych poszło na promocje konsumenckie.

Więcej w materiale wideo.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 16

 • 8
  BARDZO PRZYDATNY
 • 2
  PRZYDATNY
 • 2
  OBOJĘTNY
 • 4
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (4)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~redaktor 4 ponad rok temu

  Nie mam pojęcia kto pisał ten artykuł, ale jego poziom jest naprawdę niski. Pominę już błędy typu "bakali" w pierwszym (!) zdaniu... Poza tym masa powtórzeń, brak związku logicznego między akapitami, źle stosowane znaki interpunkcyjne. Proponuję czytać artykuł przed upublicznieniem; a jeśli autor nie radzi sobie z jego zredagowaniem to może warto oddać tę część pracy komuś kompetentnemu?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~KaRol 3 ponad rok temuocena: 0% 

  Od kilku lat z założenia nie kupuję produktów marki Bakalland; są znacznie droższe od podobnych, a jakościowo porównywalne. Po co przepłacać? Poza tym wydaje mi się, że Bakalland został sprzedany Amerykanom. Wolę popierać polski kapitał.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Mniam 2 ponad rok temu

  Czy to przypadkiem nie ten znaleziony ostatnio w Biedronce?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~as 1 ponad rok temuocena: 88% 

  Zdecydowanie bardziej rewolucyjny byłby produkt do wielorazowej konsumpcji. Chciałbym zobaczyć jego reklamę, konsumpcja->defekacja->kolejna konsumpcja

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMA
do góry strony