REKLAMAATLANTA POLAND (BAKAL - Konkurs) - Baner Główny (czerwiec 2018)

Sieć Aldi wycofała ze sprzedaży termiczne kubki bambusowe ze względu na zagrożenie dla zdrowia klientów. O sprawie poinformował Główny Inspektorat Sanitarny.

REKLAMAMAURENT (EVEROAD) - Belka w artykułach - II etap (czerwiec 2019)

(fot. GIS)

GIS podaje, że "w próbkach produktu badanego przez Państwową Inspekcję Sanitarną stwierdzono migrację formaldehydu na poziomie, który może stwarzać zagrożenie dla zdrowia konsumentów". Chodzi o kubki bambusowe Home Creation Kubek 350 ml produkowane przez firmę Karpati Handels GmbH.

Dystrybutor produktu, czyli sieć Aldi, ostrzega, że "produkt nie może mieć kontaktu z żywnością". Po otrzymaniu sprawozdania z badań Aldi podjął natychmiast procedurę wycofania produktów, które pozostały w sprzedaży. Jak twierdzi GIS, wszystkie kubki, które stwarzały zagrożenie, zostały zutylizowane w punktach sprzedaży.

Aldi prosi klientów o zwrot zakupionych wcześniej wadliwych produktów. Klienci odzyskają pieniądze nawet jeśli nie okażą paragonu.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony