REKLAMANaturio - baner główny - lipiec 2019
 

5 marca 2018, 14:28

Centrum logistyczne MLP Pruszków II położone jest w okolicach Warszawy, w gminie Brwinów, w odległości 5 km od Pruszkowa

Centrum logistyczne MLP Pruszków II położone jest w okolicach Warszawy, w gminie Brwinów, w odległości 5 km od Pruszkowa (źródło: mlp.p)

Firma Basel Olten Pharm, właściciel m.in. marek Mincer Pharma i Evrēe wynajęła ponad 2,2 tys. mkw. powierzchni produkcyjno-magazynowej w parku logistycznym MLP Pruszków II. Obiekt został przekazany w połowie lutego 2018 roku. W tej chwili trwa przeprowadzka.

REKLAMABIG InfoMonitor_belka w artykułach

Umowa najmu obejmuje ponad 2,2 tys. mkw. powierzchni zlokalizowanej w parku logistycznym MLP Pruszków II. Z tego blisko 2,1 tys. mkw. będzie przeznaczone na cele produkcyjno-magazynowe, a dodatkowe 168 mkw. stanowić będą powierzchnie socjalne i biurowe. Docelowo obiekt będzie przystosowany pod wymagania firmy funkcjonującej w branży kosmetycznej zgodnie z wymogami normy ISO 22:716. W fabryce będą produkowane kosmetyki oferowane między innymi  pod markami: Mincer Pharma, Evrēe, Buña, Neuronica, Solvea i Aeternum.

– Zwiększenie mocy produkcyjnych daje nam perspektywy rozwoju sprzedaży międzynarodowej, co jest obecnie  naszym głównym celem. Już za chwile będziemy dysponować zapleczem, zarówno do rozwoju własnych marek, jak i produkcji kontraktowej. Prowadzimy rozmowy z dystrybutorami z wielu krajów, w zasadzie na wszystkich kontynentach. Oczywiście kluczowe są dla nas największe rynki jak USA czy kraje Ameryki Południowej czy Bliskiego Wschodu. Wiele z umów zostało już podpisanych, czekamy na zakończenie procesu certyfikacji produktów, aby wejść na rynek. Dla takiej spółki jak nasza to ogromna szansa. Szerokie portfolio naszych produktów pozwala sprostać oczekiwaniom różnych konsumentów – skomentowała dla Wiadomości Kosmetycznych Katarzyna Warzecha, dyrektor generalna Basel Olten Pharm.

Dotychczas nie udało nam się uzyskać informacji na temat planów firmy wobec dawnej fabryki MCR Corporation w Michałowicach, którą Basel Olten Pharm przejął wraz z marką Mincer Pharma. 

Centrum logistyczne MLP Pruszków II położone jest w okolicach Warszawy, w gminie Brwinów, w odległości 5 km od Pruszkowa. Na teren parku prowadzą dwie drogi wjazdowe. Jedna z nich wychodzi bezpośrednio na oddaną niedawno do użytkowania obwodnicę wsi Moszna. MLP Pruszków II posiada rozwinięte połączenia komunikacyjne zarówno z centrum Warszawy, jak i z głównymi arteriami łączącymi stolicę z innymi miastami. W jego pobliżu przebiegają linie kolejowe o charakterze międzynarodowym, które umożliwiają doskonałe warunki logistyczne zarówno dla dystrybucji krajowej, jak i międzynarodowej.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 4

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony