REKLAMAMLEKOVITA - Batoniki - Banner Główny (13.07.-22.07)

(Unsplash.com)

Firma kurierska GLS wysłała do swoich klientów instytucjonalnych informacje, w których proponuje wdrożenie usprawnień w kontaktach z kurierami podczas dostarczania i odbioru paczek. Rekomenduje umożliwienie kurierowi odbioru przesyłek z jednego, wyznaczonego miejsca, tak aby ograniczyć kontakt z wieloma osobami czy działami.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

GLS Poland proponuje, aby w przypadku dostaw do biurowców umożliwić doręczenie przesyłek do recepcji, natomiast w przypadku doręczeń do magazynów prosi klientów o wyznaczenie jednego wskazanego miejsca i jednej dedykowanej osoby do obsługi procesu.

Operator logistyczny chciałby również, aby klienci ograniczyli bezpośredni kontakt z kurierem. Nie witali się przez podanie rąk, wyeliminowali przekazywanie skanerów (np. w trakcie składania podpisu), długopisów i innych przedmiotów.

– W obecnej sytuacji naszym  celem nadrzędnym jest ograniczenie do minimum wszelkich  kontaktów osobistych, także podczas procesu doręczenia czy odbioru paczek – podaje GLS w komunikacie.

Kurierzy GLS zostali wyposażeni w środki dezynfekujące oraz dostali wyraźne wytyczne mające na celu ochronę przez zakażeniem koronawirusem i innymi infekcjami. Dostawcy paczek nie będą nosić maseczek ochronnych. GLS podkreśla, że Światowa Organizacja Zdrowia zaleca noszenie masek ochronnych wyłącznie osobom z objawami COVID-19, opiekunom osób chorych, w tym  pracownikom służby zdrowia.

– W sytuacji, kiedy nie wyrażacie Państwo  zgody na wejście kuriera na teren swojej firmy bez maski ochronnej, prosimy o wyznaczenie miejsca, w którym nadanie/odbiór paczki może się  odbyć bez bezpośredniego kontaktu ludzi – informuje firma.
 

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 4

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (9)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Piotrlozinski55 9 3 miesiące temu

  Jestem kurierem gls Wrocław i to wszystko to bzdura są maseczki,płyny oraz rękawiczki. Jest wszystko robione żeby był jak najbardziej ograniczony kontakt nawet na spedycji są ograniczenia nie więcej jak 4 osoby. PS DO KOŃCA ŚWIATA I JEDEN DZIEŃ DŁUŻEJ JAK OWSIAK

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Niko666 8 4 miesiące temu

  Gls Hannover z tym zwolnieniem to prawda jak się boisz to się zwolnij złodzieje i tyle środki ma tylko biuro

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Niko666 7 4 miesiące temu

  Gls Hannover z tym zwolnieniem to prawda jak się boisz to się zwolnij złodzieje i tyle środki ma tylko biuro

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Jezdzacy 6 4 miesiące temuocena: 100% 

  Jak pasibrzuchy z gory tak moga w takim momencie kiedy tyle cierpienia jest klamac,pracuje w gls i nic niemamy,zadnych srodkow nic, jak bylo tak jest, jestesmy puszczeni i oracujemy jak dotychczas, tylko skanerow do podpisu nie dawac mamy, zenada totalna, licza sie dla Nich statystyki, nie czlowiek, wiec tonw mediach pieknie klamia a media ozsiewaja herezje

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Mik 5 4 miesiące temuocena: 100% 

  To totalne bzdury w Niemczech pracownik Gls poinformował że jak czujesz się zagrożony bo masz kontakt z ludźmi to możemy się zwolnic tak traktuje się pracowników

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~wojciech655 4 4 miesiące temuocena: 100% 

  GLS ZG wyposażył kurierów w środek dezynfekcji rąk.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kurjer 3 4 miesiące temuocena: 100% 

  To prawda same klamstwa ze strony osoby piszacej owy artykul, jestem kurierem i oddzial Czestochowa tez w nic nas nie zaopatrzyl, poza jednym smsem, o zagrozeniu, nic poza tym!!!

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Pracownik 2 4 miesiące temuocena: 100% 

  Gls Siedlce tez nie zostali wyposażeni w nic wiec to tylko stek bzdur które próbujecie wmówić ludziom ... nas jako kurierów firma ma za nic i czy umrzemy zachorujemy maja to gdzieś zastąpi się nowym :)

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~biuro 1 4 miesiące temuocena: 100% 

  Co za bzdura, w GLS Wrocław nikt z kurierów i przewoźników nie został wyposażony w maski ochronne, rękawiczki czy środki dezynfekujące. Paczki każą wozić bo takie mają wytyczne z góry. Paczki przychodzą całej Europy , w ogóle się nie przejmują epidemią , ludzi mają za nic.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony