REKLAMAKongres Mięsny 2019 - Baner Główny (styczeń - luty 2019)
logo sieci Biedronka

logo sieci Biedronka (fot. mat. prasowe)

Sezon wakacyjny zbliża się wielkimi krokami, co spowoduje także zwiększony ruch w sklepach zlokalizowanych w nadmorskich miejscowościach turystycznych. Największy polski dyskonter wysyła tam, więc dodatkowe siły, a zajęcie oferuje także dorosłym dzieciom swoich pracowników.  

REKLAMAMAGO - belka w artykułach - luty-marzec 2019

O sprawie pisze portal money.pl. Program letnich wyjazdów nosi nazwę Wakacje z Biedronką. Każdy z pracowników, który zgodzi się na delegację otrzymuje pensję, może także liczyć na zwrot kosztów dojazdu. Ponadto sieć oferuje zakwaterowanie, dietę oraz nagrodę w wysokości 300 zł brutto.

To jednak nie wszystko, ponieważ pełnoletnie dzieci pracowników Biedronki mogą zostać zatrudnione nad morzem na praktyki absolwenckie. Tu sieć opłaca zakwaterowanie i koszty badań lekarskich.

Eksperci przyznają, że mamy obecnie do czynienia z ciekawym zjawiskiem, polegającym na tym, iż na pracowników sezonowych polują firmy dotychczas niekojarzone z pracą wakacyjną. Podobnie jak w poprzednim roku sporą część z nich będą stanowić pracownicy ze Wschodu

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony