REKLAMAMARKET ROKU 2019 - Baner Główny (styczeń 2019)

Biedronka podpisała umowę o współpracy z firmą Swipbox. Celem porozumienia ma być powstanie... 300 paczkomatów* przy sklepach sieci handlowej - wynika z informacji, do jakich dotarła Rzeczpospolita.

REKLAMAKongres Mięsny 2019 - belka w artykułach (styczeń 2019)

(fot. materiały prasowe)

Do tej pory podmiotem dominującym na polskim rynku paczkomatów był InPost. Firma posiada ok. 2,9 tys. maszyn. Już niedługo wyzwanie może jej rzucić Biedronka. Do końca września wystartuje 300 paczkomatów - pierwsze powstaną na Śląsku, w Warszawie i Krakowie.

Partnerem w realizacji projektu będzie DHL. Firma współpracuje ze Swipbox przy użytkowaniu już istniejących 60 maszynach w Warszawie.

Co ciekawe, podobny projekt może realizować Poczta Polska i Allegro. Docelowo może powstać nawet 1000 maszyn dedykowanych obsłudze klientów serwisu.

Przypomnijmy, w marcu Dziennik Gazeta Prawna informował o zaawansowanych pracach Biedronki nad stworzeniem własnego sklepu internetowego. Jego start przewidziany jest jeszcze w tym roku.

.

,

,

,

,

,

,

,

,

,

Informacja firmy InPost:
* Wyraz „Paczkomat” stanowi znak towarowy słowny, na który Urząd Patentowy RP decyzją z dnia 18.02.2010 r. udzielił prawa ochronnego nr R.225679, w związku z czym prawo wyłącznego używania tego znaku towarowego dla oznaczania swoich usług przysługuje jedynie spółce Inpost S.A. oraz dwóm innym powiązanym z nią spółkom należącym do grupy kapitałowej Integer.pl S.A.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 5

 • 4
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony