REKLAMAMLEKOVITA - Baner główny (kwiecień 2018)
W Warszawie powstaną kolejne sklepy Biedronka

W Warszawie powstaną kolejne sklepy Biedronka (fot. materiały własne)

Jeronimo Martins, właściciel sieci Biedronka, zawarło z firmą Tower Investments przedwstępną umowę sprzedaży nieruchomości składającej się z dwóch działek gruntu przy ul. Modlińskiej i przy ul. Prząśniczek w Warszawie. Sprzedający zobowiązał się do wybudowania i wykończenia pawilonu handlowego Biedronka przed zawarciem umowy przyrzeczonej.

REKLAMAKONGRES RYNKU FMCG 2018 - Belka w artykułach

Powierzchnia obu przejmowanych działek to łącznie 4,95 tys. mkw. Cena sprzedaży nieruchomości wraz z pawilonem handlowym ustalona została na 11,9 mln zł.

Kluczowe warunki zawieszające zawarcia umowy przyrzeczonej to: uzyskanie przez sprzedającego prawomocnej decyzji pozwolenia na budowę pawilonu handlowego oraz na jego użytkowanie, wybudowanie pawilonu, a także pełne skomunikowanie nieruchomości zgodnie z koncepcją zawartą w umowie.

Umowa przyrzeczona zostanie zawarta po spełnieniu warunków zawieszających wskazanych w umowie, nie później niż 30 listopada 2018.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony
"