REKLAMADan Cake - Baner Główny (lipiec-sierpień 2018)
Gang Świeżaków 2

Gang Świeżaków 2 (fot. Konrad Kaszuba)

Ta akcja może okazać się hitem pośród klientów Biedronki. Od 12 do 29 października klienci sieci mogą wziąć udział w konkursie „Twój Teatrzyk Świeżaków”. Do zgarnięcia są wycieczki oraz maskotki Świeżaków.

REKLAMADANONE - Danonki - Belka w artykułach (lipiec 2018r.)

Organizatorzy tłumaczą, że wystarczy podjąć minimum wysiłku i wykonać zadanie konkursowe. Polega ono na przedstawieniu własnej oryginalnej aranżacji Teatrzyku Świeżaków. Można zrobić to, nagrywając krótki, trwający maksimum minutę, filmik lub ilustrując swój pomysł za pomocą zdjęcia lub obrazka, wykonanego dowolną techniką. Następnie pracę trzeba przesłać za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www.biedronka.pl/gangswiezakow2 w zakładce „Konkursy”.

- Wśród nagród I stopnia znajduje się aż 5 rodzinnych wycieczek do Warszawy na spektakl dla dzieci „Jaś i Małgosia”, połączonych ze zwiedzaniem teatru Lalka w towarzystwie grającego w sztuce aktora oraz pełny zestaw 10 maskotek z „Gangu Świeżaków 2”. Pozostali laureaci mogą zdobyć 10 drewnianych teatrzyków wraz z kompletem 10 pluszaków lub 10 pełnych zestawów Świeżaków i Juniorów – informuje biuro prasowe Jeronimo Martins Polska

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 6 listopada 2017 r.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 10

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 6
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony