REKLAMAPRIM - KABANOS - BANER GŁÓWNY - (05.07 - 03.10.2019)
Tradycyjna lada mięsna w sklepie Biedronka

Tradycyjna lada mięsna w sklepie Biedronka (Biedronka / Jeronimo Martins)

W czwartek 23 maja, mieszkańcy warszawskich Młocin będą mogli robić zakupy w najnowocześniejszej stołecznej Biedronce mieszczącej się w Galerii Młociny, tuż obok początkowej stacji metra.

REKLAMAVITAKRAFT - VITA NATURE -BELKA W ARTYKUŁACH (15-30.09.2019)

Biedronka w Galerii Młociny, przy ul. Zgrupowania AK „Kampinos” 15, jest - jak zapewniają przedstawiciele sieci -  najnowocześniejszym sklepem sieci w stolicy, a zarazem jednym z największych – o powierzchni sali sprzedaży wynoszącej 850 mkw. Do dyspozycji klientów jest 5 kas. We wnętrzu znalazły się nowoczesne chłodziarki z drzwiami, pozwalającymi w pełni zachować ciąg chłodniczy produktów.

To zarazem pierwszy sklep sieci, w którym klienci mogą skorzystać z samoobsługowej krajalnicy do pieczywa. Jest to szósta placówka w Warszawie wyposażona w specjalne stoisko mięsno-wędliniarskie, oferujące szeroki wybór produktów tradycyjnych, które wzbogacają asortyment wędlin i mięs paczkowanych.

W sklepie pojawiła się także wyciskarka soku pomarańczowego, tego typu urządzenia firma testowała już wiele miesięcy temu, ale jak sygnalizują przedstawiciele Biedronki rozwój projektu wchodzi w nową fazę. Podkreślają, że klienci oczekują ultra świeżych produktów i tego typu usług.

Młocińska Biedronka powstała w formacie 2.0, który oznacza zoptymalizowane, bardziej przystępne dla klientów ustawienie produktów. W sklepie zostały wydzielone strefy z pieczywem, owocami i warzywami oraz kosmetykami. Oznaczone są też moduły z artykułami promocyjnymi.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 4

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~dor 1 4 miesiące temu

  wyciskarka do soku? widziałam jak w jednej Biedronce ekspedientka zbierała z podłogi rozsypane pomarańcze i wkładała je bezpośrednio do pojemnika wyciskarki. także nowoczesność nowoczesnością, ale jak wiadomo diabeł tkwi w szczególe

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMA
do góry strony