REKLAMAKongres Mięsny 2019 - Baner Główny (styczeń - luty 2019)
Na zdj. Biedronka w wersji premium

Na zdj. Biedronka w wersji premium (fot. materiały prasowe, JMP)

Biedronka uruchomiła w piątek pięć sklepów w lokalizacjach przejętych od Piotra i Pawła. Sklepy znacznie różnią się wyglądem od typowych, nawet najnowszych placówek dyskontera, m.in. wykorzystują nowy logotyp Biedronki, wykorzystywany przez tę sieć dotychczas tylko do promowania kilku produktów premium na półkach.

REKLAMAMAGO - belka w artykułach - luty-marzec 2019

Nowe Biedronki Premium ruszyły we Wrocławiu, przy ul. Grabiszyńskiej 240 (Tarasy Grabiszyńskie) i Dokerskiej 2A (Galeria Pilczycka Viktor), Tychach przy ul. Towarowej 2C (Gemini Park), Poznaniu przy ul. Szwedzkiej 6A (Centrum Franowo) i Kaliszu przy ul. Młynarskiej 131 (Park Handlowy Kalinka).

W nowych placówkach sieć zaoferowała poszerzony asortyment produktów świeżych – mięs, wędlin, serów, a także wyrobów garmażeryjnych – eksponowanych na specjalnie wyodrębnionych ladach, w taki sposób, jak robił to Piotr i Paweł.

- Nowe placówki, o których mowa, to pięć przejętych przez sieć Biedronka lokalizacji od poprzedniego najemcy, sieci Piotr i Paweł. Sklepy zostały przez nas przygotowane do otwarcia w nowym formacie zaledwie w ciągu kilku dni. Placówki wyróżniają się spośród naszych dotychczasowych sklepów. Jako jedne z nielicznych, posiadają oddzielne stoiska z mięsem i wędlinami, serami oraz wyrobami garmażeryjnymi, które są nowością w ofercie Biedronki – komentuje Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny makroregionu w Jeronimo Martins Polska.

W Biedronkach uruchomionych w lokalizacjach przejętych od Piotra i Pawła zatrudnione zostały osoby pracujące wcześniej w tych samych sklepach, na rzecz supermarketowej sieci.

Czytaj także:
Marek Miętka, prezes Piotra i Pawła: Regulujemy swoje zobowiązania na bieżąco [WYWIAD]
Paweł Stolecki, JMP / Biedronka: Przejęcie sklepów Piotra i Pawła wpisuje się w naszą strategię
Piotr i Paweł: Pięć sklepów zmieni szyld na Biedronkę!

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 62

 • 40
  BARDZO PRZYDATNY
 • 6
  PRZYDATNY
 • 7
  OBOJĘTNY
 • 9
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (8)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Gadek 8 3 miesiące temu

  Odwiedziłem waśnie ich nowy sklep "Premium", no i z Premium to on nie ma nic wspólnego. Nawet Chata Polska jest bardziej premium niż oni :)

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Michał 7 4 miesiące temuocena: 75% 

  nie jestem fanem ani przeciwnikiem Biedronki, ale pracuję w handlu, dostarczamy towar do wielu sieci, m.in. do Biedronki i wiem jedno - to najbardziej wymagający jakościowo klient w Polsce, przynajmniej w markach własnych i nikt mi nie powie, że kupuje tam tylko "szajs", bo to już nieaktualne. Nie są już najtańsi, mają bałagan, ale towar jest sprawdzony, bo wybierają bez kompromisów jakościowych. A to czy zajadą handel w Polsce sieci, to już inna historia...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~m 6 4 miesiące temuocena: 60% 

  Biedronka z nowym czy starym logo NIGDY nie będzie Premium!

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Maxim 5 4 miesiące temuocena: 18% 

  To co pis wyrabia z polskim handlem to skandal i nieporozumienie. Za rządów pisu padł Marcpol teraz dogorywa Piotr i Paweł a Stokrotkę przejął obcy kapitał. Za rządów pisu zamyka się 3 razy więcej małych sklepów niż kilka lat wcześniej. pis zdewastował polski handel

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~biedronka to hańba i nieporozumienie 4 4 miesiące temuocena: 32% 

  Ja mam najważniejsze pytanie - kiedy w tej grupie przestępczej biedronka ludzie będą mogli kupić produkty w miarę możliwości nadające się do zakupu i spożycia. Kiedy jestem w Biedronce zawsze sprawdzam i szukam czy można tam coś kupić co ma jakąś wartość czy jak zawsze jest produktem śmieciowym, podejrzanym co po zakupie nadaje się do wyrzucenia lub od razu na straty - czy to ich własne produkty lub inne markowe u nich produkty które są podejrzane. Mam zawsze przeważnie negatywne doświadczenia z Biedronką - zawsze jak coś tam kupiłem było albo śmieciowe, żadne, podejrzane - bardzo rzadko po zakupie uznałem że można było to zjeść. Nie znam za to Biedronki z ich początków powstawania, ale rozmawiałem z osobą która ich kojarzy z początków działalności - dowiedziałem się że wtedy że ich własne produkty jeszcze bardziej były śmieciowe niż teraz starają się tutaj zmieniać ale nadal sprzedają śmieci...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Chrząszcz 3 4 miesiące temuocena: 100% 

  Nowe logo - hmm... Chyba, ze to ma byc związane wylacznie z tym konceptem Premium. Jesli ze wszystkim to jakos nie widze tego.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Arek23 2 4 miesiące temuocena: 50% 

  Żałosne, i tak umiera Polski niezależny handel!

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Marcin221 1 4 miesiące temu

  W Tychach Biedronka z normalnym logo, sklep chyba nie jest Premium?

  Edytowany: 4 miesiące temu

  oceń komentarz
do góry strony