REKLAMAATLANTA POLAND (BAKAL) - Baner Główny (maj - czerwiec 2019)

PROMOCJE I MARKETING

 

4 marca 2019, 13:04

Biedronka przygotowała specjalne wielkanocne akcje promocyjne. Dzięki akcji „Wielkanocna wyklejanka konsumenci mogą zdobyć nieodpłatnie trzecią z serii książek o Słodziakach oraz otrzymać rabat 15 proc. na całe zakupy wielkanocne.

REKLAMAKongres Rynku FMCG - Belka w artykułach (kwiecień - maj 2019)

– Nasze przedświąteczne akcje są różnorodne. Zależy nam bowiem na tym, by każdy znalazł coś dla siebie. Nasi klienci będą mogli nabyć świąteczne specjały jakości i zadbać o domowy budżet. Natomiast dzięki naklejkom umożliwiającym zdobycie trzeciej części książki o przygodach Gangu Słodziaków, dodajemy też trochę zabawy do codziennych zakupów. Liczymy na to, że ta książka stanie się inspiracją do wspólnego czytania z dziećmi podczas świąt, kiedy mamy więcej czasu dla najbliższych – mówi Dorota Wrotek-Gut, dyrektor ds. komunikacji marketingowej sieci Biedronka.

Promocja zaczyna się 4 marca br. i potrwa do 14 kwietnia br. Akcja polega na kolekcjonowaniu naklejek z jajeczkami – przy zakupach za określoną kwotę klient otrzyma jedną naklejkę-jajeczko. 15 zebranych naklejek oznacza 15 proc. jednorazowej zniżki na zakupy świąteczne. Zakupy z rabatem będzie można zrobić w przedświątecznym tygodniu, czyli w dniach 15-20 kwietnia br.

Sieć przygotowała też dodatkową promocję dla użytkowników karty Moja Biedronka, którzy mogą też zbierać naklejki z wizerunkiem książki o przygodach Gangu Słodziaków, aby zdobyć to wydawnictwo. Akcja rusza również 4 marca i zakończy się 14 kwietnia.

Dodatkowo, klienci z kartą Moja Biedronka podczas weekendowych zakupów przy kasie dostaną też bon na Superofertę Dnia. Dzięki niemu w określonym na bonie terminie będą mogli jednorazowo otrzymać rabaty na wybrane artykuły lub kategorie produktów.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony