REKLAMATZMO - Bella - Baner Główny (28.05- 11.06.2020)

(Jeronimo Martins / Biedronka)

Sieć Biedronka chce w październiku mocno przyspieszyć z otwarciami nowych sklepów. Operator chce, co tydzień otwierać po kilka sklepów w całej Polsce. Czas najwyższy, bo firma zapowiedziała kilka miesięcy temu, że będzie chciała uruchomić w tym roku nawet 150 placówek.

REKLAMANutrend - MAGNESLIFE LIQUID - belka w artykułach (03-08.06.2020)

Na koniec pierwszego półrocza br. spółka Jeronimo Martins Polska zarządzała siecią 2916 placówek. Władze sieci zapowiedziały, że w tym roku ruszy Biedronka nr. 3000. Jeśli firma chce osiągnąć ten cel, to przed siecią bardzo intensywne tygodnie pracy. W trakcie, których firma otworzy przynajmniej kilkadziesiąt placówek.

Wydaje się, że firma po kilku otwarciach sklepów z ostatnich tygodni, chce bardzo mocno przyspieszyć tempo otwarć – tylko 30 września otworzone zostaną aż 4 sklepy w regionach całej Polski. Otwarcia świętować będą Świecie na Kujawach, lubuski Konotop, małopolskie Mokrzyska i dolnośląska Oława. Kolejne dni października przyniosą następne otwarcia – klienci odwiedzą nowe sklepy m.in. w Gdyni i Nowym Sączu.

- Współcześnie klient od nowoczesnej sieci handlowej oczekuje nie tylko dużego asortymentu, ale również zastosowania innowacyjnych rozwiązań usprawniających zakupy. Z każdym tygodniem staramy się otwierać nowe placówki lub te które zmodernizowaliśmy do najnowszego standardu. Sklepy, które uruchamiamy zyskują nowe oblicze, są jeszcze bardziej przestronne i intuicyjne dla klientów – mówi Szymon Sochacki, dyrektor ds. marketingu operacyjnego w sieci Biedronka.

Miejscowości, w których otwierane są nowe Biedronki są bardzo zróżnicowane, dla przykładu pierwsza Biedronka w Mokrzyskach przypada na 3200 mieszkańców, czyli wszystkich tam zameldowanych. Dla porównania po otwarciu 26 sklepu w Gdyni, na jedną Biedronkę będzie tam przypadało 9500 mieszkańców.

Na koniec pierwszej połowy 2019 roku Biedronka liczyła aż 2916 sklepów, które odwiedzało średnio 4 mln klientów w ponad 1100 miejscowościach w całej Polsce, celem na ten rok jest 3000 sklepów.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 6

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 3
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~maaaaasakra 1 8 miesięcy temu

  Ale masakra kto tym pastowańcom na to w Polsce pozwala?? Panie Duda może by pan tak jak Trump pomyślał co ?? No tak ale do tego trzeba mieć mózg.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMA
do góry strony