REKLAMAKongres Alkohole i Napoje 2018 - Baner Główny
Biedronka reaguje na wysokie ceny masła

Biedronka reaguje na wysokie ceny masła (Pixabay CC0)

Dyskonter błyskawicznie zareagował na zwyżkujące ceny masła i wynikające z tego trendu zainteresowanie żółtym tłuszczem. Sieć wprowadziła promocję pt. Festiwal Masła, z jednakową ceną dla wszystkich marek.

REKLAMAFBK 2018 - belka w artykułach - (sierpień-wrzesień 2018)

Od 5 do 8 października w Biedronkach można skorzystać z promocji Festiwal Masła. Dostępne jest pięć rodzajów tłuszczu, trzy marki Mleczna Dolina, a ponadto masło Polskie Mlekowity oraz tradycyjne Irlandzkie firmy Greeners. Wszystkie w jednej cenie.

Sieć stara się w ten sposób – nomen omen – zdyskontować zwiększone zainteresowanie konsumentów żółtym tłuszczem, wynikające z gwałtownie rosnących cen masła. Marketingowcy Biedronki nie przespali takiej okazji.

Przypomnijmy tylko jedno zdarzeni z ostatnich dni: w hipermarkecie Auchan na warszawskim Ursynowie, gdzie 300-g kostka tego tłuszczu kosztuje ok. 10 zł, naklejono na kostki masła zabezpieczenia antykradzieżowe. Było to spowodowan znacznymi brakami masła, ujawnionymi w trakcie remanentu. Z doniesień internautów wynikało, że także w innych sklepach pojawiły się podobne zabezpieczenia.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 11

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 8
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~moja zoneczka 1 10 miesięcy temuocena: 100% 

  a miss bendzie dooriss

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony