REKLAMAHELIO - Baner Główny - Natura (11-17.02.2019)

PROMOCJE I MARKETING

 

3 sierpnia 2018, 14:17

Skel-namiot sieci Biedronka

Skel-namiot sieci Biedronka (mat. prasowe)

Pięć namiotów-sklepów sieci Biedronka stanie na Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku podczas Zlotu Związku Harcerstwa Polskiego. W imprezie, która potrwa od 6 do 16 sierpnia, udział weźmie ponad 13 tysięcy harcerzy i zuchów z całej Polski, 1400 osób kadry programowej i kilkuset gości z zagranicy.

Biedronka podczas Zlotu uruchomi trzy sklepy pod namiotami, w których harcerze będą mogli kupić wszystkie niezbędne produkty, m.in. wodę, napoje gazowane, przekąski, warzywa i owoce oraz słodycze. W namiotach staną też chłodziarki z daniami gotowymi, nabiałem i wędlinami. Dla harcerzy o specjalnych potrzebach żywieniowych sieć przygotowała produkty bezglutenowe. Każdego dnia dowożone będzie też pieczywo. Nie zabraknie również artykułów do higieny osobistej, a także środków piorących. Dostępne będą także artykuły przemysłowe – powerbanki, sztućce czy pojemniki na żywność. W sumie w namiotach sieci będzie dostępnych ok. 300 różnych produktów.

Wszyscy zarejestrowani harcerze otrzymają od Biedronki karty rabatowe na cały asortyment dostępny na Zlocie.

– Cieszymy się, że możemy wspierać harcerzy, zwłaszcza przy tak ważnej rocznicy jak 100-lecie Związku Harcerstwa Polskiego. Dla harcerzy przygotowaliśmy pięć namiotów z biedronkowym asortymentem, w tym dwa ulokowane w pobliżu sceny głównej. Nasze produkty są więc dostępne na wyciągnięcie ręki przez cały czas trwania Zlotu. Obsługa kilkunastu tysięcy harcerzy to wyzwanie logistyczne i operacyjne, ale postawiliśmy sobie za cel zapewnić wszystko, czego młodzi ludzie podczas Zlotu będą potrzebować. Dodatkowo dajemy im karty rabatowe, by mogli więcej zaoszczędzić – mówi Marcin Wojtas, starszy menedżer sprzedaży, odpowiedzialny za sklepy Biedronka na terenie Gdańska.

Na tegoroczny Zlot Biedronka przygotowała także broszurę z przepisami na pożywne obiady. Posiłki będą przygotowywane bezpośrednio przez harcerzy na bazie produktów z Biedronki. Zaopatrzeniu kuchni Zlotu służyć będą kolejne dwa namioty sieci.

– Zlot ZHP to wielkie wydarzenie, na którym należy przyjąć sprawne rozwiązania logistyczne i żywieniowe. Częścią obozów harcerskich jest samodzielne przygotowanie sobie posiłków i zależało nam na tym, by taką możliwość stworzyć na Zlocie. Dzięki współpracy z Biedronką, której efektem jest przygotowana książka kucharska z jadłospisem dla uczestników, będzie to możliwe – mówi Marta Bańka, rzecznik prasowy Zlotu ZHP Gdańsk 2018.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 7

 • 6
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony