REKLAMAHELIO - Baner Główny - MASY (14-20.10.2019)

(fot. materiały prasowe)

Od poniedziałku klienci Biedronki mogą odbierać w sklepach sieci nową książkę o Słodziakach oraz korzystać z 15-procentowego rabatu na zakupy. Wczoraj, w niedzielę 14 kwietnia, upłynął termin, jaki sieć wyznaczyła na zbieranie naklejek uprawniających do odbioru książki.

REKLAMATOTA - belka w artykule (17-27.10.2019)

Sieć chwali się, że do 7 kwietnia zainteresowanie akcją było na tyle duże, że uprawnionych do odbioru książki jest kilkaset tysięcy klientów Biedronki. Ilu dokładnie? Tego dyskonter nie zdradza.

Przypomnijmy, że w ramach akcji lojalnościowej "Wielkanocna wyklejanka", użytkownicy karty Moja Biedronka mogli zbierać naklejki uprawniające do odbioru książek o Słodziakach od 4 marca do 14 kwietnia. Klienci otrzymywali je – jednorazowo 3 sztuki – przy kasie, robiąc zakupy weekendowe, od piątku do niedzieli, za co najmniej 69 zł. Posiadacze 15 naklejek nową książkę o Słodziakach będą mogli odebrać od 15 do 27 kwietnia br. lub do wyczerpania zapasów.

W tym samym terminie klienci Biedronki zbierali też wielkanocne naklejki na przedświąteczny rabat na zakupy. Przy zakupach za minimum 69 zł, bez względu na dzień tygodnia, klient otrzymywał jedną naklejkę-jajeczko. 15 zebranych naklejek to 15 procent jednorazowej zniżki (maksymalnie 75 zł). Zakupy z tym rabatem będzie można zrobić w sklepach sieci Biedronka w dniach 15-20 kwietnia br.  

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony