REKLAMAMLEKOVITA - Wypasione 2020 - Baner Główny (01-10.06.2020)
Fragment plakatu reklamującego akcję

Fragment plakatu reklamującego akcję (mat. prasowe)

Sieć Biedronka organizuje drugą edycję konkursu „Szkolne Przygody Gangu Słodziaków”, włączając się w obchody ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania. Akcja skierowana jest do szkół podstawowych i ma na celu zachęcanie uczniów do codziennego czytania. Tym razem ważnym przesłaniem jest również edukacja ekologiczna najmłodszych.

REKLAMANutrend - MAGNESLIFE LIQUID - belka w artykułach (03-08.06.2020)

„Szkolne Przygody Gangu Słodziaków” to inicjatywa skierowana do wszystkich szkół podstawowych w Polsce. Każda z nich otrzymuje od sieci Biedronka bezpłatne pakiety konkursowe. Nauczyciele znajdą w nich pomysły na urozmaicenie zajęć nauki czytania i scenariusze lekcji dla klas I, II i III, przygotowane przez doświadczonych metodyków, zgodnie z podstawą programową.

15 zwycięskich placówek otrzyma od Biedronki po 3 tys. zł na zakup nowych książek do szkolnych bibliotek, a 500 klas – wyróżnienia i wyjątkowe nagrody dla uczniów. Zgłoszenia konkursowe przyjmowane są do 15 listopada!

– Trzy dotychczasowe książki o Gangu Słodziaków trafiły do tej pory do ponad 2 milionów polskich domów – to najlepszy dowód na to, że przygody Słodziaków przypadły  do gustu najmłodszym  czytelnikom. Wiemy, że czytanie pełni niezwykle ważną rolę w rozwoju dziecka – pobudza wyobraźnię, uczy samodzielnego myślenia, ćwiczy pamięć i koncentrację, dlatego promujemy tę formę spędzania czasu. Druga edycja konkursu „Szkolne Przygody Gangu Słodziaków” ma jeszcze bardziej zachęcić najmłodszych do samodzielnego odkrywania literatury – wyjaśnia Dorota Wrotek-Gut, dyrektor ds. komunikacji marketingowej w sieci Biedronka

W pierwszej edycji akcji udział wzięło 40 tys. nauczycieli oraz 6 tys. klas.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony