REKLAMAMLEKOVITA - Wypasione 2020 - Baner Główny (01-10.06.2020)
Biedronka będzie z Glovo dostarczać produkty do domów klientów

Biedronka będzie z Glovo dostarczać produkty do domów klientów (Biedronka / Jeronimo Martins Polska)

Sieć Biedronka rozpoczęła współpracę z aplikacją Glovo, dzięki której klienci z 10 polskich miast mogą zamawiać zakupy z największej sieci sklepów online, z dostawą do domu. Na początek w ofercie znalazło się  około 1000 produktów najczęściej kupowanych przez klientów Biedronki.

REKLAMANutrend - MAGNESLIFE LIQUID - belka w artykułach (03-08.06.2020)

Zakupy można zamawiać z bezpośrednią dostawą do domu w 10 miastach:  Warszawie, Łodzi, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Gdyni i Sopocie, obsługiwanych przez ponad 100 sklepów sieci Biedronka. Płatności można dokonać przez aplikację Glovo, a klienci mogą wybierać spośród około 1000 produktów.

Szeroki wybór produktów spożywczych i kosmetyków z oferty Biedronki jest teraz możliwy już dzięki kilku ruchom po ekranie smartfona. Oferta dostępna przez aplikację bazuje na asortymencie około 1000 produktów najczęściej kupowanych przez klientów Biedronki. Klienci z niej korzystający kupią produkty w tych samych cenach, po których są one aktualnie sprzedawane w sklepach, z zachowaniem wszystkich obowiązujących w tym czasie promocji.

Zamówione przez klientów produkty są starannie dobierane przez ekspertów sieci, gwarantujących jakość i znajomość asortymentu. Zakupy będą dostarczane przez kurierów Glovo w ciągu godziny od dokonania zamówienia w sposób umożliwiający brak kontaktu osobistego. Cena jednorazowej dostawy oferowanej przez Glovo należy do najniższych na rynku w relacji do typowego koszyka zakupowego sieci Biedronka i wynosi 9,99 zł. Nie ma konkretnych limitów wagowych, jednak waga zakupów nie powinna przekraczać fizycznych możliwości dostawcy.

- Wierzymy, że Glovo wykonuje usługę, której w tej chwili poszukuje coraz większa liczba klientów Biedronki. Ta współpraca zapewnia możliwość dotarcia do naszych klientów nowymi drogami, nie wpływając na komfort zakupowy naszych klientów w sklepach – mówi Paweł Włodarczyk, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka.

Proces realizacji zamówienia od chwili jego złożenia do momentu dostawy zajmie nie więcej niż godzinę, w zależności od pory dnia i lokalizacji, jednak w okresach większej liczby zamówień czas oczekiwania na dostawę może się nieznacznie wydłużyć. Zamówienia będą przyjmowane w godzinach od 10 do 22.30. Dostępność usługi będzie uzależniona od aktualnej dostępności dostawców w poszczególnych dzielnicach miast objętych zasięgiem funkcjonowania programu.

Spółka Jeronimo Martins Polska zarządza obecnie siecią ponad 3000 sklepów Biedronka, które są zlokalizowane w ponad 1100 miejscowościach w całej Polsce.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 6

 • 5
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (3)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Artur 3 miesiąc temu

  Od godziny 10 do 12 tylko osoby powyżej 65 roku życia przecież. O i mysle ze czas będzie dłuższy bo teraz kolejki orzed sklepami są na conajmniej pol godziny stania

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Lakritzz 2 miesiąc temuocena: 50% 

  Ciekawi mnie to kto będzie robił te zakupy kierowca glovo czy ekspedienci sklepów szykują i kierowca tylko odbiera ?

  oceń komentarz
 • ~nyja 1 miesiąc temu

  Glovo pisze w apce 10kg limit

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMA
do góry strony