REKLAMAMODERN-EXPO - Baner Główny (styczeń-luty 2020)
W ramach przygotowań do wdrożenia płatności kartami płatniczymi sieć sklepów Biedronka rozpoczęła 11 czerwca br. fazę testową tej usługi w trzech wybranych sklepach w Warszawie.
REKLAMANutrend - Belka w artykułach - Baner nr 1 (28.01 - 09.02.2020)

Sieć Biedronka, po zakończonym etapie prób wewnętrznych, udostępnia (w ramach pilotażu) w wybranych lokalizacjach możliwość dokonywania płatności kartami swoim klientom. Sklepy biorące udział w tym etapie testów to warszawskie placówki zlokalizowane przy ul. Związku Walki Młodych, ul. Bokserskiej
i ul. J. Elsnera. Równolegle z testami rozpoczął się także proces instalowania terminali płatniczych we wszystkich placówkach sieci. Ze względu na dużą liczbę sklepów dokładne informacje o postępie instalacji będą sukcesywnie podawane w najbliższych tygodniach. Możliwość dokonywania płatności za pomocą kart stanowić będzie uzupełnienie dotychczasowych dostępnych form płatności w sklepach Biedronka – gotówkowej i za pomocą aplikacji telefonicznej (płatności mobilne). Klienci płacący gotówką korzystają również z rozwiniętej sieci bankomatów w pobliżu placówek sieci. Bankiem, który będzie odpowiadał za obsługę płatności bezgotówkowych za pomocą kart płatniczych w sieci Biedronka, jest Bank Pekao S.A. Po zakończeniu testów i wdrożeniu systemu płatności, klienci będą mogli dokonywać płatności kartami we wszystkich sklepach Biedronka, każdą kartą działającą w systemach kart płatniczych VISA lub MasterCard.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony