REKLAMAPRIM (KABANOS) - Kiełbaski z becułecki - Baner Główny (27- 31.03.2020)
Biedronka strefa kas

Biedronka strefa kas (fot. mat. prasowe JMP)

Sklepy zamykają się w ciągu dnia na godzinę. W tym czasie trwa przerwa techniczna. Wkrótce takie rozwiązanie ma wprowadzić Aldi - podaje businessinsider.com.pl.

REKLAMANutrend - Belka w artykułach - Baner nr 2 (16.03 - 16.04.2020)

W Biedronce pojawiła się przerwa techniczna między godz. 13.30 a 14.30. To efekt podzielenia pracowników każdej placówki na dwa niezależne zespoły. Przerwa pozwala na sprawne i bezpieczne dokonanie zmiany. W tym czasie sklep jest niedostępny dla klientów.

W tym rozwiązaniu chodzi o to, aby pracownicy obu zmian nie mieli ze sobą bezpośredniego kontaktu. Pierwsza zmiana po zamknięciu sklepu dokonuje rozliczenia i opuszcza obiekt. Potem przychodzi kolejna zmiana, która otwiera ponownie sklep.

Według businessinsider.com.pl, podobne rozwiązanie jak w Biedronce ma zostać już wkrótce wprowadzone w dyskontach Aldi. Agata Biernacka z biura prasowego Aldi Polska przyznała, że sieć analizuje wprowadzenie pracy w systemie rotacyjnym.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 10

 • 8
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (2)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~pamelka87 2 4 dni temu

  To skoro niby zamykacie sklepy o 13:30 do 14:30 to po cholerę wpuszczacie ludzi skoro nawet o 13:20 nie można już zrobić zakupów co!!!!! zmieńcie sobie lepiej z tej 13:30 na 13:00 i po problemie!!!!! Tylko wyrzucacie ludzi ze sklepu!!!

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Radosław 1 8 dni temuocena: 50% 

  Rozsądne rozwiązanie.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 25% - Half Page (kwiecień - maj 2020)
do góry strony