REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-31.07.2020)
Pracownica sieci sklepów Biedronka

Pracownica sieci sklepów Biedronka (Biedronka / Jeronimo Martins Polska)

Podczas nadchodzących wakacji pracownicy Biedronki otrzymali możliwość połączenia pracy w nadmorskich sklepach z letnim wypoczynkiem. Pracownicy sieci mają możliwość wyboru pracy m.in. w Jastarnii, Nowym Dworze Gdańskim, Stegnie, Dziwnowie i Władysławowie. Biedronka opłaci im dojazd i zakwaterowanie w wybranej miejscowości. Wyjazdy zatrudnionych w Biedronce realizowane są od połowy czerwca do końca sierpnia.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

Z czasowego przeniesienia się w regiony turystyczne skorzystają pracownicy, którzy na co dzień zatrudnieni są w sklepach Biedronka położonych w różnych częściach Polski. Sieć zaoferuje im nie tylko nagrodę letnią, ale również elastyczny grafik, zakwaterowanie oraz pokrycie kosztów przejazdu. Biedronka proponuje również zatrudnienie nad morzem w oparciu o umowę zlecenie.

W tym roku zapewne większość z Polaków zdecyduje się spędzić wakacje w Polsce, wybierając najczęściej nadmorskie kurorty. Biedronka "znalazła odpowiedź" na wzmożony ruch w nadbałtyckich miejscowościach już kilka lat temu. W tym roku, po raz czwarty, sieć umożliwia chętnym pracownikom z całej Polski czasowe przeniesienie się do sklepów zlokalizowanych nad Bałtykiem, aby zapewnić turystom sprawną i szybką obsługę w czasie zakupów.

W ubiegłym roku z programu skorzystało 240 ochotników, którzy na czas wakacji zdecydowali się przenieść do wybranych nadmorskich kurortów. Pomogło to zwiększyć liczbę pracowników podczas wakacyjnych misięcy w sklepach, gdzie ruch jest największy. - Tym, którzy zechcą skorzystać z wyjazdu, oferujemy premię letnią w wysokości 350 zł brutto za miesiąc pracy – mówi Joanna Bukała, dyrektor HR makroregionu w sieci Biedronka.

Pracownicy sklepów Biedronka znajdujących się nad Morzem Bałtyckim, oprócz standardowego wynagrodzenia (minimum 3050 zł brutto dla początkującego sprzedawcy-kasjera, wliczając w to nagrodę za brak nieplanowanej nieobecności w danym miesiącu) mogą liczyć na dodatek w postaci uznaniowej premii miesięcznej, zależnej od wyników sklepu, a także wspomnianą nagrodę letnią 350 zł brutto.

Tym, którzy zdecydują się na delegację, Biedronka zapewni także dodatki delegacyjne. Pracownicy otrzymają darmowe zakwaterowanie, a także pokrycie lub zwrot kosztu dojazdu. Sieć zapewnia, że zaoferuje elastyczny grafik pracy, aby pracownicy mogli korzystać z uroków pobytu nad morzem. Jednocześnie w miejscowościach nadmorskich Biedronka oferuje również pracę w oparciu o umowę zlecenie osobom, które nie są zatrudnione w firmie.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (2)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~111 2 19 dni temuocena: 80% 

  szkoda słów, wysyłają ludzi na traczkę (bo to nie jest normalna praca), narażają ich na zarażenie covid, a 350 zł nawet na dojazd autem nie wystarczy. Jakaś paranoja.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Empe 1 19 dni temuocena: 100% 

  Wysyła... Przymusowo.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMA
do góry strony