REKLAMAMLEKOVITA - Batoniki - Banner Główny (13.07.-22.07)

BRANŻA PO GODZINACH

 

5 marca 2019, 15:28

(Źródło: wiatrodyskretni.pl)

Problemy z „wiatrami” od czasu do czasu dotykają chyba każdego. W niektórych sytuacjach mogą być wyjątkowo kłopotliwe. Nowy polski sklep Wiatrodyskretni.pl oferuje bieliznę, która podobno znacząco łagodzi olfaktometryczne następstwa tych dolegliwości – temat wyczuła Wirtualna Polska.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

Młode polskie rodzeństwo uruchomiło e-sklep z bielizną neutralizującą zapachowe skutki wzdęć. Na pomysł trafili dzięki testom zalet takiej bielizny, przeprowadzonym w programie Nowy Gadżet telewizji TVN Turbo. Zrobili biznesplan, uruchomili sprzedaż i po trzech miesiącach są przekonani, że trafili na dużą i lukratywną niszę rynkową – relacjonuje Wirtualna Polska.

Bielizna skonstruowana jest z warstw tkaniny bawełnianej, pomiędzy którymi umieszczony jest filtr z węglem aktywowanym – substancja ta jest powszechnie wykorzystywana w produkcji filtrów wody i powietrza, ma właściwości neutralizujące zapachy.

Założyciele sklepu podkreślają w rozmowie z Wirtualną Polską, że ich sklep działa dopiero trzeci miesiąc i wyniki sprzedażowe nie są jeszcze imponujące, ale cieszyć może fakt, że klienci wracają na kolejne zakupy. W przypadku absolutnej nowości i rozwiązań, których skuteczność nie jest jeszcze powszechnie znana, takie powtórne zakupy świadczą ich zdaniem o tym, że pierwsze próby klienci uznali za udane i chcą kupować produkt regularnie.

Ponieważ filtry z węglem aktywowanym nie tylko neutralizują zapachy, ale działają też antybakteryjnie, bielizna „przeciwwiatrowa” może być bardziej higieniczna od zwykłej.

Wśród jej potencjalnych użytkowników założyciele sklepu Wiatrodyskretni.pl wymieniają osoby narażone na infekcje, pracowników korporacji, spędzających dużo czasu na różnych spotkaniach, podróżnych często latających samolotami, a nawet pary z krótkim stażem, które nie są jeszcze nawzajem oswojone ze swoją fizjologią.

Czytaj więcej na stronie wp.pl

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 9

 • 5
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 2
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony