REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-31.07.2020)

(fot. materiały prasowe)

Badania Inspekcji Weterynaryjnej wykazały, że w boczku wędzonym marki własnej sieci Biedronka obecne były bakterie Listeria monocytogenes, które mogą prowadzić do choroby zwanej listeriozą, groźnej przede wszystkim dla kobiet w ciąży, noworodków i osób z obniżoną odpornością.

REKLAMAWH Market MOSS_belka w artykulach_czerwiec-lipiec 2020

Zanieczyszczenie bakterią stwierdzono w dwóch z pięciu badanych próbek. W związku z tym firma Goodvalley – producent boczku wędzonego Kraina Wędlin oraz Jeronimo Martins Polska – właściciel sieci Biedronka, która go sprzedawała rozpoczęły procedurę wycofania wyrobu z obrotu. Dotyczy ona partii boczku o numerze 242.130649/73, z termin przydatności do spożycia 12.07.2020/13.07.2020. 

GIS zaleca konsumentom, aby produkt z tej partii wyrzucić lub zwrócić do sklepu, w którym został on zakupiony. Firma Goodvalley, w specjalnym komunikacie zapewnia że koszty nabycia produktu zostaną zrekompensowane wszystkim konsumentom, którzy przyniosą boczek wraz z opakowaniem (to ostatnie jest konieczne do identyfikacji terminu przydatności produktu do spożycia). 

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony