REKLAMAPRIM - KABANOS - BANER GŁÓWNY - (05.07 - 06.08.2019)

Lidl organizuje nowy zespół pracowników, który zajmował się będzie odprawami celnymi i cłami. Firma przygotowuje się na Brexit, na skutek którego przywrócone zostaną cła i kontrola celna towarów importowanych z obszaru Unii Europejskiej.

REKLAMABIG InfoMonitor_belka w artykułach

(Źródło: lidl.co.uk)

20 grudnia ub. r. w serwisie internetowym Lidl UK pojawiły się ogłoszenia o naborze pracowników do nowego działu, organizowanego w kwaterze głównej sieci w londyńskiej dzielnicy Wimbledon. Firma poszukuje 7 osób do zespołu, który będzie się zajmował kwestiami związanymi z formalnościami celnymi na granicy z UE, która zostanie przywrócona po Brexicie.

„W procesie sprowadzania towarów handlowych z zagranicy Lidl ściśle przestrzega zaleceń, przepisów i procedur – a ponieważ Brexit zbliża się szybkimi krokami, procedury importowe stanowić będą większe wyzwanie. Dlatego potrzebujemy Ciebie” – zachęca dyskonter potencjalnych kandydatów.

Tworzony od podstaw zespół będzie miał za zadanie utrzymanie wydajnego i sprawnego procesu sprowadzania towarów z obszaru Unii Europejskiej w warunkach przywrócenia kontroli granicznej i taryf celnych.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony