REKLAMAPRIM - KABANOS - BANER GŁÓWNY - (05.07 - 03.10.2019)

(fot. mat. prasowe)

Już po raz drugi, na zaproszenie właściciela Bricomarché w Siedlcach, 30 uczniów tamtejszego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Mikołaja Kopernika odwiedziło Bazę Grupy Muszkieterów w Swadzimiu. Wycieczka odbyła się 12 kwietnia br. i była wynikiem współpracy marketu Bricomarché z ZSP nr 2 w Siedlcach, gdzie od 3 lat obejmuje patronatem klasę handlową.

REKLAMAProxi Cloud Belka w artykułach_wrzesien

Podczas wycieczki, uczniowie dowiedzieli się na czym polega praca w Centrali, jakie procesy logistyczne są tam prowadzone, a także poznali specyfikę działania poszczególnych działów. Na uczestników wyjazdu czekały również inne atrakcje i niespodzianki, w tym m.in. quiz z nagrodami czy zwiedzanie zwykle niedostępnych hal magazynowych.

- Współpracę z ZSP nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Siedlcach rozpoczęliśmy tuż po otwarciu naszego marketu, czyli 3 lata temu. Już wtedy branża handlowa borykała się z brakami kadrowymi, dlatego postanowiliśmy spróbować rozwiązać ten problem. Współpraca zapewnia korzyści obu stronom. Dla sieci jest to szansa pozyskania zaufanych i wykwalifikowanych pracowników. Z kolei uczniowie mogą rozwijać umiejętności na stażach, co w przyszłości ułatwi im wejście na rynek pracy – komentuje Arkadiusz Konopka, właściciel sklepu Bricomarché w Siedlcach.

– Mamy nadzieję, że wycieczka do Centrali Muszkieterów w Swadzimiu pozwoli jeszcze bardziej zacieśnić relacje między uczniami a siecią, a także zachęci ich do rozwijania swoich przedsiębiorczych i handlowych kompetencji - dodaje.

Współpraca Bricomarché z ZSP nr 2 w Siedlcach obejmuje możliwość staży i praktyk, trwających od 2 do 4 tygodni, na które przyjmowane są corocznie 4 osoby z klasy patronackiej. Wraz z Bricomarché patronat nad klasą handlową obejmuje m.in. Izba Handlowa.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony