REKLAMAMLEKOVITA - Baner Główny (31.10 - 24.11.2019)

(fot. materiały prasowe)

Grupa Muszkieterów chwali się, że dokonane przez nią zmiany w ofercie sklepów Bricomarche w Polsce poskutkowały w ubiegłym roku wzrostem sprzedaży materiałów budowlanych aż o około 60 proc.

REKLAMAPurella - SuperHerbs - Belka w artykułach (15-30.11.2019)

Sieć podkreśla, że powiększyła w supermarketach strefy budowlane, dostrzegając m.in. tempo rozwoju rynku mieszkaniowego w Polsce. Bricomarche rozwinęło ofertę skierowaną zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm.

- Szeroki wachlarz produktów, który jest dostępny, m.in. dzięki uruchomieniu sześciu składów budowlanych, umożliwia klientom kompleksowe zaopatrzenie i przeprowadzanie prac remontowo-wykończeniowych we własnym zakresie. Ilość dostępnego asortymentu zwiększyła się o około 50 artykułów w różnych grupach produktowych. Jednocześnie przeprowadzono optymalizację kosztów składowania towarów - tłumaczy Bricomarche w komunikacie.

– Analizując dane GUS na temat budownictwa w Polsce, jesteśmy dumni z koncepcji składów budowlanych, nad którą pracowaliśmy już w 2016 roku. Dzięki temu  możemy odpowiedzieć na potrzeby dynamicznie rozwijającego się rynku budowlanego – mówi cytowana w komunikacie dr Katarzyna Jańczak-Stefanide, dyrektor generalna sieci Bricomarche w Polsce.

Z danych GUS ywnika, że polski rynek mieszkaniowy rośnie. Liczba mieszkań, których budowa rozpoczęła się w ubiegłym roku wyniosła ponad 220 tys., co oznacza wzrost o 7,7 proc. r/r. Wzrosty odnotowano także w przypadku mieszkań oddanych do użytku – w ubiegłym roku było ich ponad 185 tys., czyli o 3,8 proc. więcej w porównaniu z rokiem poprzednim. Łączna powierzchnia użytkowa nowych mieszkań i domów to aż 16 708,7 tys. mkw.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony