REKLAMAHELIO - Baner Główny - Masy (15-21.10.2018)

(fot. wiadomoscihandlowe.pl)

Nowi klienci banku BZ WBK za założenie Konta Jakie Chcę i po spełnieniu kilku warunków otrzymać mogą do 150 zł na zakupy w sieci Biedronka.

REKLAMARTA - Belka w artykułach - wrzesień-październik 2018

Jak zauważa Zbyszek Papiński z bloga App Funds, w promocji mogą wziąć udział nie tylko nowi, ale również obecni klienci BZ WBK, pod warunkiem, że nie posiadają jeszcze Konta Jakie Chcę w tym banku.

Co należy zrobić, aby zdobyć bony na zakupy w Biedronce? Po pierwsze, trzeba zawrzeć z BZ WBK umowę o konto z dostępem do bankowości internetowej w terminie do 2 lutego br. Już za to klienci banku zdobędą pierwszy bon, o wartości 50 zł.

Drugi bon - tym razem warty 100 zł - zdobędą osoby, które do 2 marca wydadzą co najmniej 150 zł, płacąc kartą debetową lub Blikiem. Nagrody w postaci bonów przesyłane będą mailowo, do 31 marca.

Nowa promocja BZ WBK trwa do 2 lutego lub do momentu, kiedy skorzysta z niej 1 tys. osób.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~opiekunnestbank 1 9 miesięcy temu

  Szanowni Państwo, w ofercie Nest Banku można znaleźć darmowe Nest Konto. W jego ramach za 0 zł oferujemy: założenie i prowadzenie konta, przelewy krajowe Elixir, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2500 wpłatomatów sieci Euronet, wydanie i używanie jednej karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku. Konto można otworzyć na kilka sposobów: przelewem (wystarczy wykonać przelew, a konto będzie aktywne nawet w 15 minut); poprzez Kuriera (konto aktywne nawet w 5 dni, wystarczy podpisać dostarczoną umowę); w oddziale (wystarczy złożyć wniosek online, a następnie udać się do oddziału, aby podpisać umowę) lub w oddziale stacjonarnym banku. Można także złożyć wniosek za pomocą infolinii, a podpisanie umowy następuje w oddziale stacjonarnym banku. Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Opiekun Klienta Nest Bank nestbank.pl

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony