REKLAMAKORAL - Baner Główny - Rożek Duo (18-24.03.2019)

(fot. mat. pras.)

Przed kilkoma dniami pojawiła się informacja, że w Białymstoku niektóre Biedronki będą czynne przez całą dobę. Chyba nie we wszystkich dyskontach ten pomysł się opłacił – czytamy w bialystokonline.pl.

REKLAMAPURELLA - Batony BeRAW - Belka w artykułach (marzec 2019)

W lutym białostoccy klienci sklepów Biedronka zostali poinformowani, że 3 z nich będą czynne przez całą dobę. Jak podaje bialystokonline.pl, chodziło o sklepy znajdujące się przy ul. Ryskiej 1, Ogrodniczki 2 oraz Wyszyńskiego 21. Z przeprowadzonych przez markę analiz wynikało wówczas, iż takie jest zapotrzebowanie.

Centrala Biedronki podkreślali, że a decyzja nie ma żadnego związku z wchodzącą w życie ustawą o wolnych niedzielach, a wydłużenie godzin otwarcia sklepów dotyczy dni powszednich, od poniedziałku do piątku.

Jednak okazuje się, że jedna z Biedronek już nie będzie czynna przez 24 godziny na dobę. Od 12 marca sklep przy ul. Ogrodniczki 2 jest otwarty od poniedziałku do soboty w godz. 06:30-23:00. W niedziele ustawowo pracujące, placówka jest czynna w godz. od 08:00 do 20:00.

Więcej na bialystokonline.pl

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Agnieszka434 1 ponad rok temu

  Niedziela ustawowo pracujaca??? A co to za twor:P wszystkie niedziele sa wolne od pracy ustawowo

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony