REKLAMAKORAL - Bracia Koral - Rożek - Baner Główny (od 29.05.2020 )

(wiadomoscihandlowe.pl )

Carrefour rozpoczyna dostawy produktów spożywczych ze swojego e-sklepu na cały kraj - donosi „Rzeczpospolita”. Dotychczas z dostawy mogli skorzystać tylko mieszkańcy Warszawy i Śląska.

REKLAMANutrend - MAGNESLIFE LIQUID - belka w artykułach (03-08.06.2020)

Zakaz handlu w niedzielę przysłużył się internetowemu handlowi. Rynek e-grocery rośnie w tempie dwucyfrowym. E-zakupy spożywcze to rynek warty dziś ok. 1 mld zł. Żeby odbić sobie straty spowodowane niedzielnym przestojem, Carrefour postanowił rozszerzyć swoją e-ofertę.

„ Od 21.10.2019 r. będziemy dostarczać zakupy spożywcze w całej Polsce! Dla nowego obszaru dystrybucji sposobem dostawy zamówień będzie wysyłka realizowana przez firmę kurierską. Dodatkowo, będziesz informowany o statusie twojego zamówienia poprzez SMS. Dzięki czemu będziesz wiedział, kiedy zakupy codzienne będą u ciebie” – to komunikat dotyczący zmiany regulaminu zakupów online, który przytacza „Rzeczpospolita”.

Wcześniej sieć Carrefour wystartowała z zamkniętymi testami konceptu sklepu autonomicznego. Sieć przygotowała projekt wspólnie z amerykańską firmą AiFi, która w minionym roku ogłosiła partnerstwo z siecią Żabka, która również planuje otworzyć sklep autonomiczny. Pilotażowa placówka Carrefoura działa pod szyldem Carrefour Flash i ma 56 mkw. powierzchni. Ze sklepu skorzystają tylko pracownicy i dostawcy usług, jest zamknięty dla klientów. Sklepy autonomiczne to coraz popularniejsze rozwiązanie, które także pomaga obchodzić detalistom i klientom zakaz handlu w niedzielę.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 6

 • 4
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (3)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~basic1952 3 2 miesiące temuocena: 100% 

  Reklamujecie usługi których nie jestescie w stanie zrealizować, próbuję w tej trudnej sytuacji zamówić dostawę artykułów spożywczych do domu niestety na mój kod zamieszkania nie dostarczacie a więc po co ta reklama ? nie na całą Polskę dostarczacie

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Jarek67 2 8 miesięcy temuocena: 100% 

  Żle , a może specjalnie żle wybrany tytuł . Carrefour nie ominie zakazu handlu tylko utworzy nowy kanał sprzedaży po stracie zysków z niedzielnych otwarć swoich sklepów . Pan redaktor dał bzdurny tytuł bez powiązania z zawartością artykułu .

  oceń komentarz
 • ~Omie 1 8 miesięcy temu

  Omie

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMA
do góry strony