REKLAMAPRIM - KABANOS - BANER GŁÓWNY - (05.07 - 06.08.2019)
Sklep Carrefour Express w Warszawie

Sklep Carrefour Express w Warszawie (materiały własne)

Christophe Rabatel, dyrektor generalny Carrefour Polska zapowiedział, że do końca 2018 r. aplikacja Mój Carrefour może zostać ściągnięta nawet przez 3 mln klientów w Polsce. Obecnie – jak dowiedział się portal wiadomoscihandlowe.pl - aplikacja została ściągnięta przez 1,8 mln użytkowników.

REKLAMAKongres Alkohole i Napoje - Belka w artykułach (lipiec 2019)

Jednocześnie aplikacja Mój Carrefour liczy 500 tys. aktywnych użytkowników. Biorąc pod uwagę zapowiedzi Carrefoura dotyczące ściągnięć usługi i obecną liczbę aktywnych użytkowników można oszacować, że na koniec roku liczba klientów posługujących się aplikacją w trakcie zakupów może wzrosnąć do ok. 750 tys.

Dzięki aplikacji Mój Carrefour klienci Carrefoura mają dostęp do kuponów, gazetek handlowych, dodatkowych rabatów i promocji, programu lojalnościowego, a także usług, takich jak np. Scan&Go, SąSiatki, czy mobilne płatności Masterpass i Android Pay. Narzędzie pozwala sieci Carrefour na pozyskanie znacznej wiedzy na temat zwyczajów zakupowych klientów, dzięki czemu może jeszcze lepiej spersonalizować swoją ofertę.

Jak podkreślają przedstawiciele sieci Carrefour „urządzenia mobilne i rekomendacje pochodzące z mediów społecznościowych odgrywają coraz większą rolę w codziennych decyzjach klientów sieci handlowych, a smartfon towarzyszy im przy każdych zakupach. Trendy internetowe zmieniają się błyskawicznie, dlatego głównym założeniem sieci Carrefour Polska jest ich prawidłowe rozpoznanie i wyprzedzanie."

Kliknij i przeczytaj więcej na temat aplikacji Mój Carrefour:

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony