REKLAMAMLEKOVITA - Batoniki - Banner Główny (13.07.-22.07)
Stara odsłona konceptu Smacznie sieci Carrefour, fot. materiały własne

Stara odsłona konceptu Smacznie sieci Carrefour, fot. materiały własne

Zaledwie kilka miesięcy temu sieć Carrefour uruchomiła w kilku hipermarketach koncept gastronomiczny  pod szyldem Smacznie, a już można zobaczyć punkty w zupełnie nowej bardziej atrakcyjnej odsłonie.
REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

Pomarańcz, zieleń i biel, połączone z elementami jasnego drewna były dominującymi elementami kolorystyki stoisk Carrefoura. Teraz firma postawiła na czerń, która jest bardziej ekskluzywna, zaś punkty smacznego nabrały charakteru kawiarni i cukierni.

Dodatkowo stoiska zostały wyposażone w czarne tablice (wcześniej białe podświetlane banery), na których kredą zostało napisane całe menu ozdobione rysunkami produktów (ciast, kanapek, owoców). Taki projekt daje wrażenie ciepła i nadaje klimat domowy, nawiązuje także do trendów z rynku gastronomicznego, podobne rysunki możemy zauważyć m.in. w znanych sieciach kawiarni.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku Carrefour zmodernizował koncept małej gastronomii pod szyldem „Smacznie”. Strefa gastronomiczna zlokalizowana jest przed wejściem do sklepu i oferuje klientom możliwość zakupu najpotrzebniejszych produktów, w tym jedzenia na wynos, bez potrzeby wchodzenia do sali sprzedaży.

W ramach konceptu pracownicy „na oczach klientów” przygotowują – kanapki, sałatki, czy hot-dogi.. Carrefour oferuje także parzoną na miejscu kawę i herbatę, wyciskane soki, wyroby cukiernicze oraz napoje. Pierwsze punkty „Smacznie” działają już w Warszawie, w hipermarketach Carrefour Wileńska i Carrefour Reduta, a także Krakowie w Carrefour Czyżyny.

Sieć Carrefour w Polsce zarządza siecią ponad 800 sklepów. W tym roku planuje otworzyć ponad  150 placówek handlowych (hiper- i supermarketów, sklepów osiedlowych i convenience).

Stara odsłona konceptu Smacznie sieci Carrefour:

Nowa odsłona konceptu Smacznie sieci Carrefour:

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony