REKLAMAATLANTA POLAND - BAKAL - ŚWIĘTA - BANER GŁÓWNY (GRUDZIEŃ 2019)

(mat. prasowe)

We francuskich hipermarketach Carrefour pojawią się elektromarkety sieci Fnac Darty. Jak podaje detalista spożywczy, do 2021 r. program obejmie ok. 30 lokalizacji fe Francji.

REKLAMAPurella - SuperSuple - Belka w artykułach (01-15.12.2019)

W listopadzie 2018 r. obie sieci rozpoczęły wspólny pilotaż, prowadzony w hipermarketach Carrefour w Ville-du-Bois I Limoges. Testy potwierdziły operacyjną efektywność współpracy i zachęciły partnerów do rozszerzenia projektu na kolejne placówki. Partnerzy liczą, że przyniesie to dodatkowe korzyści także klientom, pracownikom i dostawcom.

Obie grupy finalizują obecnie prace nad procedurami operacyjnymi, związanymi z uruchomieniem projektu, którego realizacja planowana jest na lata 2020-2021. Przedtem jednak musi on zostać zatwierdzony przez francuski urząd antymonopolowy.

Wspólny projekt Carrefoura i Fnac Darty pozwoli obu sieciom wypracować zrównoważony model partnerstwa strategicznego typu „sklep w sklepie”. Carrefour dzięki temu zdoła lepiej zagospodarować powierzchnię swoich największych placówek, Fnac Darty zyska zaś dodatkowych klientów.

Strony ustaliły, że z końcem 2019 r. zakończony zostanie ich funkcjonujący obecnie sojusz zakupowy, co pozwoli obu sieciom prowadzić niezależne coroczne negocjacje z dostawcami na 2020 r.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony