REKLAMADziugas_banner główny_12.05. - 12.06.

(mat. prasowe)

We francuskich hipermarketach Carrefour pojawią się elektromarkety sieci Fnac Darty. Jak podaje detalista spożywczy, do 2021 r. program obejmie ok. 30 lokalizacji fe Francji.

REKLAMANutrend - ISODRINX - belka w artykułach (28.05 - 02.06.2020)

W listopadzie 2018 r. obie sieci rozpoczęły wspólny pilotaż, prowadzony w hipermarketach Carrefour w Ville-du-Bois I Limoges. Testy potwierdziły operacyjną efektywność współpracy i zachęciły partnerów do rozszerzenia projektu na kolejne placówki. Partnerzy liczą, że przyniesie to dodatkowe korzyści także klientom, pracownikom i dostawcom.

Obie grupy finalizują obecnie prace nad procedurami operacyjnymi, związanymi z uruchomieniem projektu, którego realizacja planowana jest na lata 2020-2021. Przedtem jednak musi on zostać zatwierdzony przez francuski urząd antymonopolowy.

Wspólny projekt Carrefoura i Fnac Darty pozwoli obu sieciom wypracować zrównoważony model partnerstwa strategicznego typu „sklep w sklepie”. Carrefour dzięki temu zdoła lepiej zagospodarować powierzchnię swoich największych placówek, Fnac Darty zyska zaś dodatkowych klientów.

Strony ustaliły, że z końcem 2019 r. zakończony zostanie ich funkcjonujący obecnie sojusz zakupowy, co pozwoli obu sieciom prowadzić niezależne coroczne negocjacje z dostawcami na 2020 r.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 25% - Half Page (kwiecień - maj 2020)
do góry strony