REKLAMAHELIO - Baner Główny - MASY (11-17.11.2019)

(fot. materiały prasowe)

Osoby posiadające aplikację Mój Carrefour oraz Kartę Dużej Rodziny mogą łączyć dostępne rabaty - informuje biuro prasowe polskiego oddziału francuskiej sieci.

REKLAMAITCOM - Belka w artykułach

Posiadacze Karty Dużej Rodziny, z której od stycznia korzystać można również w formie aplikacji, otrzymują zniżki do -10 proc. za zakupy w Carrefour. Korzystając dodatkowo z aplikacji Mój Carrefour można będzie otrzymać w kwietniowe weekendy kolejne 10 proc. zniżki. Równocześnie, śledząc specjalne kupony dostępne w aplikacji, wybrane produkty klienci Carrefoura nabędą do 50 proc. taniej.

- Warto zaznaczyć, że rabaty w aplikacji „Mój Carrefour” zawsze łączą się z benefitami oferowanymi dużym rodzinom w ramach Karty Dużej Rodziny. Dodatkowo, używając aplikacji Mój Carrefour można korzystać z takich wygodnych rozwiązań jak czytnik cen, płatności mobilne, Scan&Go czy usługa SąSiatki - wyjaśnia biuro prasowe Carrefoura.

Carrefour był pierwszą siecią wielkiej dystrybucji, która w grudniu 2014 roku przystąpiła do programu Karta Dużej Rodziny, realizowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Na początku 2018 roku ministerstwo wdrożyło dodatkowe udogodnienia dla osób posiadających karty, które mogą jej używać także za pomocą aplikacji mobilnej. Każda rodzina z co najmniej trójką dzieci może skorzystać w ramach programu z rabatu w 223 sklepach Carrefour w Polsce.

Wielkość uzyskiwanej zniżki w ramach Karty Dużej Rodziny zależy od kwoty dokonanych zakupów. Przy zakupach od 50 do 99,99 zł, rodziny wielodzietne otrzymają e-kupon o wartości 5 złotych na kolejne zakupy. Wraz ze wzrostem koszyka zakupowego, e-kupon rośnie do maksymalnie 50 złotych (tyle wynosi dla zakupów powyżej 500 zł).

E-Kupon jest ważny przez 60 dni od daty jego wydania i można zrealizować go podczas kolejnych zakupów, w sklepie sieci Carrefour, który uczestniczy w Programie Karty Dużej Rodziny. Produktami wyłączonymi z programu w Carrefour są m.in. paliwa, alkohole, papierosy, płatność rachunków, doładowania telefoniczne oraz wszystkie produkty, dla których potwierdzeniem zakupu jest paragon niefiskalny.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (2)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Izafratczak 2 6 miesięcy temu

  Bzdura...karta dużej rodziny nie łączy się z bonusami z aplikacji, przynajmniej w sklepie Carrefour w Kole

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Soverxdx 1 ponad rok temu

  Zakupy za ponad 300 zł. Karta dużej rodziny - bon 30 zł. Rabat z aplikacji 30 zł Karta ich puntu finansowego - bon 30 zł . Zniżnka pracownicza - 5% w piątek

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMA
do góry strony