REKLAMAKORAL - GRAND Exotic - Baner Główny (11-31.03.2020)

(Flickr/Herr Olsen)

Brazylijski oddział Carrefoura zdecydował o zakupie 30 placówek od brazylijskiej spółki zależnej Makro za 453,69 mln dolarów. Oficjalną informację Carrefour udostępnił w niedzielę.

REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 10% - Belka w artykułach (marzec-kwiecień 2020)

Makro będzie nadal działać w Brazylii, ale będzie mieć tylko 24 punkty w najbogatszym regionie w kraju, Sao Paulo. Makro, którego sklepy w Ameryce Łacińskiej są własnością SHV Holdings z siedzibą w Holandii, nie ujawniło ceny transakcji. Sprzedaż, która musi jeszcze zostać zatwierdzona przez krajowy organ nadzoru antymonopolowego CADE, ma na celu zwiększenie rentowności brazylijskiego biznesu.

Carrefour już w zeszłym tygodniu potwierdził rozmowy o przejęciu placówek konkurenta, ale zaprzeczył doniesieniom brazylijskich mediów, że przejmie wszystkie lokalizacje Makro w tym kraju.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 10% - Halfpage (marzec-kwiecień 2020)
do góry strony