REKLAMAPRIM (KABANOS) - Kiełbaski z becułecki - Baner Główny (27- 31.03.2020)

UOKiK wydał zgodę na nabycie przez Carrefour Polska części mienia EPP Retail – Galeria Olimpia Sp. z o.o., w której obiekcie działał hipermarket Tesco.

REKLAMA

EPP Retail – Galeria Olimpia to spółka z siedzibą w Warszawie przy Al. Jana Pawła II 22. Pod tym samym adresem działa firma EPP Poland, największy w Polsce właściciel centrów handlowych pod względem posiadanej powierzchni najmu brutto (GLA). Należy do niego 31 obiektów, m.in. Galeria Olimpia w Bełchatowie, w której działa hipermarket Tesco. To właśnie ten hipermarket zostanie przejęty przez Carrefour. 

Na decyzję UOKiK czeka też wniosek w sprawie nabycia przez Carrefour Polska części mienia Kasama Investments. Jeśli urząd antymonopolowy wyrazi zgodę na koncentrację, to również hipermarket Tesco w CH Magnolia Park we Wrocławiu zostanie zastąpiony przez sklep sieci Carrefour.

Carrefour Polska to wielokanałowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce prawie 900 sklepów w 5 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Ponadto Carrefour jest zarządcą 45 centrów i pasaży handlowych oraz 43 stacji paliw.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (2)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Ktos 2 miesiąc temu

  Super było by gdyby Carrefur zainteresował innymi marketami po byłym Tesco .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ryba 1 miesiąc temu

  @WiadomościHandlowe. Co z innymi obiektami? Interesują mnie zwłaszcza te, które są własnością Tesco, np Górczewska. Macie pewnie swoje źródła ?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 10% - Halfpage (marzec-kwiecień 2020)
do góry strony