REKLAMADan Cake - Baner Główny (lipiec-sierpień 2018)
Na zdj. Carrefour w Białej Podlaskiej

Na zdj. Carrefour w Białej Podlaskiej (fot. materiały prasowe)

Carrefour planuje rozbudowę oraz modernizację swojego pasażu handlowego w Białej Podlaskiej, w którym mieści się m.in. hipermarket francuskiej sieci. W ramach zaplanowanych prac, cały obiekt ma zyskać ponad 2 tys. mkw. nowej przestrzeni handlowej.

REKLAMADANONE - Danonki - Belka w artykułach (lipiec 2018r.)

Właścicielem i zarządcą obiektu, o którym mowa, jest Grupa Carrefour. Procedura wyboru generalnego wykonawcy inwestycji już się rozpoczęła - zwycięzca przetargu ma zostać wyłoniony pod koniec trzeciego kwartału br. Za projekt rozbudowy odpowiada firma Tremend, wybrana przez Carrefoura w marcu.

W wyniku zaplanowanych prac pasaż handlowy zyska 1430 mkw. dodatkowej powierzchni. O kolejne 670 mkw. zwiększy się natomiast powierzchnia hipermarketu Carrefour. W ramach inwestycji przeprowadzony zostanie również remodeling obiektu. Odnowione zostaną pasaż handlowy, toalety oraz pokój rodzica z dzieckiem. Pracom towarzyszyć będzie proces rekomercjalizacji, w wyniku którego centrum zyska nowe, ciekawe marki.

Rozpoczęcie prac w obiekcie zaplanowane jest na przełom września i października. Proces rozbudowy i modernizacji zakończony zostanie na początku 2018 r.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 5

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 3
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony