REKLAMANaturio_banner główny_styczeń 2020

Carrefour Polska wprowadził dla swoich klientów nowy wachlarz usług finansowych, realizowanych we współpracy z Bankiem BGŻ BNP Paribas. Klienci mogą składać w marketach wnioski o kartę kredytową Carrefour Mastercard i korzystać z bankowości internetowej Pl@net Carrefour.

REKLAMA

(mat. prasowe)

Carrefour Polska podjął współpracę z Bankiem BGŻ BNP Paribas i rozszerzył oraz unowocześnił swoją ofertę usług i produktów finansowych świadczonych w sklepach. Nowa oferta jest dostępna w punktach „Usługi finansowe” w hipermarketach Carrefour Polska, gdzie klienci mogą złożyć odpowiednie wnioski.

– Nowe produkty finansowe udostępnione klientom Carrefour są nowoczesne, przejrzyste i przyjazne w obsłudze – powiedział Grzegorz Wazowicz, dyrektor Działu Usług Finansowych i Handlowych Carrefour Polska. – Aby zagwarantować najwyższy poziom usług zdecydowaliśmy się na współpracę z Bankiem BGŻ BNP Paribas, z którym będziemy rozwijać wspólną ofertę dla klientów.

Karta Carrefour Mastercard wyposażona jest w usługę 3D Secure, gwarantującą bezpieczeństwo transakcji. Dla wygody klientów karta jest drukowana bezpośrednio w punktach ”Usługi finansowe” Carrefour.

Bank BGŻ BNP Paribas uruchomił ponadto dedykowaną platformę bankowości elektronicznej Pl@net Carrefour, pozwalającą na zarządzanie swoimi produktami finansowymi, a już wkrótce zostanie udostępniona także aplikacja mobilna Carrefour Moje Finanse.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony